Denník N

Luxusný parfum na pranie rozvonia váš domov vôňou svetových výrobcov parfumov

parfum do prania

Počuli ste už o parfume na pranie? V praxi je parfum na pranie skvelou alternatívou ku klasickým avivážam s mnohými benefitmi. Parfumy na pranie Giovanni dokonale prevoňajú opratú bielizeň vďaka obsahu kvalitných prírodných vonných olejov. Sú vhodné na všetky typy textílií vrátane náročného hodvábu a športového oblečenia, ktoré si štandardne vyžadujú špeciálnu starostlivosť pri praní. Každý parfum Giovanni obsahuje vysokú koncentráciu vonných esencií a tak stačí aplikovať len pár kvapiek do každého prania.

Parfum na pranie s jednoduchou aplikáciou

Parfum na pranie sa aplikuje rovnako ako klasická aviváž. Luxusní parfém na praní Giovanni dodajú bielizni dlhotrvajúcu jemnosť a vôňu inšpirovanú svetovými značkami luxusných parfumov. Opratú bielizeň možno pritom bez problémov sušiť aj v sušičke a ani v dôsledku tohto postupu nestratí nič na intenzite svojej výnimočnej vône.

Upozornenie: 

Parfém na pranie sa nikdy neaplikuje do bubna práčky. V rámci správneho postupu je potrebné ho kvapkať len do nádobky na aviváž, ktorá ja na to určená. Pokiaľ je parfum správne dávkovaný a aplikovaný, nikdy nezanecháva fľaky na bielizni.

pouzitie parfemu na pranie

Je parfum na pranie vhodný aj pre alergikov? 

Stále vyšší počet alergikov v ľudskej populácii so sebou prináša aj hľadanie odpovedí na tieto otázky. Parfumy Giovanni sú úplne bezpečné pre kontakt s pokožkou, pričom do priameho kontaktu s ňou sa dostáva len minimálne množstvo vonných látok. Pranie vo všeobecnosti patrí medzi pravidelné domáce činnosti, viac už však nemusí byť len otravnou povinnosťou. Prať a vešať bielizeň, ktorá vonia luxusnými vôňami svetových výrobcov parfumov, môže byť radosťou a napokon aj celkom príjemnou záležitosťou.

Kompletnú ponuku luxusných parfumov na pranie Giovanni nájdu záujemcovia na eshope Giovani.sk


Foto: elements.envato.com

Teraz najčítanejšie

logo

giovani.sk

Produkty Giovani prešli pri svojom vzniku dlhým procesom, do ktorého sme sa pustili až po dôkladnom preskúmaní trhu a ponúk výroby, aby sme vám mohli priniesť tie najkvalitnejšie produkty. Nápad bol vyvinutý ako odpoveď na to, ako dosiahnuť vôňu oblečenia aj bez použitia flakónového parfému. Za cieľ sme si dali, aby bielizeň po vypratí nebola len čistá, ale aj dlhodobo voňavá.

Tento blog je platený.