Denník N

Ako funguje domáce bielenie zubov?

pouzitie bieliacich pasikov na zuby

Domáce bielenie zubov sa teší obľube ľudí po celom svete a je dostupné aj v našich podmienkach prostredníctvom bieliacich pásikov Crest. Bieliace zubné pásiky Crest obsahujú rovnaké ingrediencie ako používajú zubári pri profesionálnom čistení chrupu. Pásiky sú pritom navrhnuté tak, aby udržali bieliace látky v kontakte so zubami počas odporúčanej doby aplikácie a pri ich aplikácii možno aj jesť alebo vykonávať nenáročné domáce aktivity.

Je domáce bielenie zubov bezpečné?

Používanie bieliacich pásikov Crest je pre normálny a zdravý chrup bezpečné. Pásiky sú klinicky testované a nemajú žiadny negatívny dopad na zubnú sklovinu, čo potvrdila aj Americká zubná asociácia. Pokiaľ si však nie ste istí, že vaše zuby sú úplne v poriadku a zdravé, prípadne trpíte inými zdravotnými ťažkosťami, je vhodné pred domácim bielením zubov absolvovať kontroly u príslušných lekárov a poradiť sa s nimi aj o bezpečnosti a vhodnosti domáceho bielenia zubov s ohľadom na váš aktuálny zdravotný stav.

Ako na domáce bielenie zubov? 

Čistenie zubov klasickou zubnou pastou očití chrup len od povrchových nečistôt. Bieliace pásiky Crest však pôsobia aj na malé žlté škvrny vytvorené pod zubnou sklovinou. Presný postup pri aplikácii je uvedený v každom balení a výsledky bieliaceho úsilia možno vidieť už po 3-5 dňoch. Domáce bielenie zubov pomocou pásikov Crest je uznávané aj Americkou zubnou asociáciou a mnohými dentistami. Používanie pásikov nie je nepríjemné a dokonca možno pritom jesť, piť alebo sa sprchovať.

bieliaci pasiky crest

TIP: 

Domáce bielenie zubov možno realizovať v pohodlí vášho domova podľa vašich časových preferencií a za zlomok ceny, akú by ste za takýto zákrok zaplatili u zubára. Viac informácií o tom, jak na domácí bělení zubů a výhodách bieliacich pásikov nájdu záujemcovia na týchto týchto webových stránkach.


Foto: elements.envato.com, bieliace-pasiky.com

Teraz najčítanejšie

logo

bieliace-pasiky.com

Značka CREST, je inovátorom v oblasti zubnej hygieny už od roku 1955 a v tejto oblasti je vedúcou značkou v Spojených štátoch amerických už viac ako 45 rokov. Dnes je CREST absolútne najdôveryhodnejšou značkou v oblasti zubnej hygieny. Do sortimentu značky patria najmä veľmi obľúbené bieliace pásiky na zuby, ktoré vám vyčaria na tvári vytúžený biely úsmev.

Tento blog je platený.