Denník N

Košická justičná mafia a unesená spravodlivosť

Prioritou, respektíve špecialitou skorumpovaných procesov, je porušovanie ustanovení trestnoprávnej legislatívy a konanie odporujúce nielen zákonom, ale aj zdravému rozumu.

 Úspešné obvinenie vopred vybraného cieľa predovšetkým vyžaduje organizovanú trestnú činnosť‘ organov činných v trestnom konaní, číže polície v súčinnosti s predstaviteľmi prokuratúr a sudov. Vyžaduje konanie, ktoré pri prevalení ich trestnej činnosti, spravidla je posudzovanie ako procesná chyba, napriek skutočnosti, že sa jedna o trestný čin zneužitie právomoci verejného činiteľa a marenie spravodlivosti.

Jedna sa o osoby, ktoré cely profesionálny život boli súčasťou justície, číže pôsobili na prokuratúre a v pozícii sudcu resp. v kombinácii. Takže v súvislosti s ich osobami nie je možné uväzovať‘, že sa jedna o osoby neznalé zákona. Keďže od začiatku konania intenzívne porušujú základne ustanovenia trestného poriadku, ktoré nepochybne ovládajú kvalitnejšie ako otčenáš, evidentnou motiváciou zainteresovaných verejných činiteľov nebude spravodlivý trest a odsúdenie skutočných páchateľov trestnej činnosti. V konečnom dôsledku zo spôsobu ich konania je evidentne, že sa rozhodli odsúdiť‘ údajného páchateľa z vykonštruovaných skutkov, bez riadne vykonaného dokazovania viny pred sudom.

Špecialitou zainteresovaných nie je iba ignorovanie platnej trestnoprávnej legislatívy, ale aj nepripustenie svedkov obhajoby do konania, čo v praxi znamená zmariť‘ pravo obvineného preukázať‘ svoju nevinu a vydať‘ rozsudok bez vykonaného dokazovania to iste sa deje aj v prípravnom konaní kedy dochádza k porušeniu zákona a v závere kedy je odňaté pravo oboznámiť‘ sa so spisom a doplniť‘ dokazovanie.

Páni „sudcovia“ totiž štandardné bez pripustenia navrhovaného dokazovania smerujúce k výpovediam svedkov ,jednoducho oznámia koniec dokazovania, prejdú na záverečné reči a vyhlásia rozsudok v mene „SR“- v skutočnosti ale justičnej mafie!

V podstate nemajú ani dôvoď sa obťažovať na študovanie spisov, majú objednávku  „odsúdiť‘ bez toho, aby čo ten tieň podozrenia padol na skutočných vinníkov a zosnovatel’ov rozsiahlej trestnej činnosti organizovanou zločineckou skupinou.

Dôkazov, ktoré hovoria jednoznačné o mojej nevine, ale zároveň obnažujú aj zadávateľov, či už niekoľkých zatiaľ‘ nevydarených pokusov o moju fyzickú likvidáciu ako aj zapríčinením sofisti kovaného rozvratu mojej rodiny. Motívom celého je moja neoblomnosť‘ v poukazovaní pravdy ,podvodov DPH, korupcie a pôsobenia justičnej mafie.

V spisoch je dostatok dôkazov, z ktorých vyplýva, že aktivity, ktoré sa dlhodobo pripisujú na moju osobu sú vlastne aktivitami spomínanej organizovanej zločineckej skupiny v súčasnosti už nielen kvôli mojim ekonomickým procesom vedenými na Košických súdoch.

 Hlavný členovia tejto Organizovanej zločineckej skupiny v úzkom prepojení s justičnou mafiou a s ich súkromnou spravodajsko bezpečnostnou službou, napojenou na oficiálne bezpečnostné štruktúry Slovenskej republiky.

 Bezprecedentne konanie, už nie je o zaujatosti, ale o závažnej trestnej činnosti zneužívania právomoci verejného činiteľa v súbehu s marením spravodlivosti.

 Ak sudca ma vytvorený právny názor bez vykonania a hodnotenia dôkazov obhajoby, tak je jasne, že už v tejto chvíli je rozhodnuté aký rozsudok vydá. Bude to rozsudok bez spravodlivého dokazovania a bez práv obžalovaných na spravodlivý proces. Postup, ktorý si zvolil zamietnutím dôkazov obhajoby pre podporu už pripraveného verdiktu znamená len jedno: jeho vzťah k prejednávanej veci, alebo k účastníkom konania (napríklad aj k prokuratúre) jednoznačne svedčí o vedomom nezákonnom postupe. Tento je v širokej právnickej verejnosti hodnotený nielen ako jasný akt zaujatosti, ale často aj ako markantne zneužívanie právomoci pri výkone spravodlivosti.

Nedá sa ospravedlniť‘ viazanosťou druhostupňového sudu evidentne účelovým právnym názorom pokiaľ‘ je evidentne ,že bol nim porušený zákon.

Je tu však aj možnosť‘ číslo dva – na pokyn organizovanej zločineckej skupiny akože ohlúpli, respektíve zabudli na základy trestného práva a ich konanie o niekoľko rokov bude vyhodnotené ako procesne pochybenie, pripadne ako je zvykom v týchto prípadoch, ich konanie bude ospravedlnené nesprávnym výkladom ustanovení trestného práva.

Zločinecká prevažne Košická justícia svoj zámer dokonať‘ moje odsúdenie a obmedzenie slobody prezentujú aj naďalej s napádaním mojej osoby tým, že ich osočujem resp. zavádzam OČTK v mnou podaných podaniach, miesto toho aby sa mojimi poukazovanými faktami právne a hlavne spravodlivo vysporiadali a zaručili mi tak moje Ústavné pravo na nestranný a spravodlivý súdny proces. Pokladám to za pokračovanie v ich vyššie popisovanej trestnej činnosti a hlúpym odkazom, či mojim zastrašovaním mojej osoby, pretože ja na ich rozdiel mam spis detailne naštudovaný a v mojich podaniach sa opieram len o fakty z trestného spisu.

Keďže márne viac ako desaťročie sa nemôžem domôcť zákonného súdneho v zmysle mojich ústavných práv a Dohovoru EU tak ,žiadam verejný súd u občanov SR.

Vyzívam  aby našli odvahu a prihlásili k tomu ,že boli pod ťarchou vydierania a nezákonností donútený dávať úplatky cez dohadzovačov z radou advokátov ako aj iných osôb. Je všeobecne známe ,že všetko na súdoch sa musí kupovať. Potvrdil to v podstate aj predseda NR SR keď chránil svojho poslanca Borguľu po obvinení z korupcie.

Ja priznávam ,že som dohadzoval klientov môjmu advokátovi , ktorý v skutočnosti bol vysokopostaveným legalizantom SIS . Robil som to v dobrej viere ,že sa odhaľuje korupcia na súdoch aj na základe výzvy Roberta Fica , ktorý svoj politický program v 2006 roku tak verejne prezentoval. Bol som jeho volič a veril som ,že to myslí úprimne tak ako mnoho iných.

Nakoniec sudcovia , ktorých sme s advokátom uplácali nakoniec súdia moje vykonštruované skriminalizované prípady aby sa moje oznamovanie pokladalo za účelové . Advokát ma oklamal a je členom justičnej mafie. Ich namietanie je stále kryté skrz všetky štátne inštitúcie. Tento justičný útlak nastal po tom keď som sa uistil, že som bol zneužitý advokátom /agentom tajnej služby a začal som ohlasovať tento obludný systém v justícii súvisiaci s  obchodovaním z rozsudkami .

Justičná mafia vtedy zahájila nelegálny útok cez prenasledovanie štátnymi orgánmi rozbili mi rodinu, pripravili o majetok, skriminalizovali, zaťažili nezákonnými pohľadávkami  a niekoľko krát sa pokúsili o moju fyzickú likvidáciu. Keďže som sa zachránil azylom v právnom štáte tak zahájili útok na spochybnenie môjho duševného stavu. Urobia všetko len aby sa vyhli svojej zodpovednosti pred zákonom.

Týmto sa príhováram  širokej verejnosti

 Zaujímajte sa o veci verejné lebo „Nakoniec vám budú vládnuť tí najneschopnejší z vás. To bude trestom za neochotu podieľať sa na verejnom živote a politike .“ Citát pripisovaný gréckemu filozofovi Platónovi …

  a

 Odkazujem Justičnej mafii :

Vy máte v rukách moc, ale ja mám pravdu. Tú moc vám nezávidím a netúžim po nej, mne stačí tá pravda. Lebo je väčšia a silnejšia ako moc. Kto však má v rukách moc, ten si myslí, že môže pravdu potlačiť. Odsúdiť či Zabiť alebo i Utýrať. Ale pravda dosiaľ ešte vždy vstala i vstane z mŕtvych.

 V mojich blogoch Vám poukážem na moje osobné dlhoročné skúsenosti, doložím dôkazy, rozhodnutia, prepojenia justície na organizovaný zločin v minulosti, ale aj v súčasnosti.

Teraz najčítanejšie

KANGAL

Ladislav Petráš

Príhovor Justičnej mafii : Vy máte v rukách moc, ale ja mám pravdu. Tú moc vám nezávidím a netúžim po nej, mne stačí tá pravda. Lebo je väčšia a silnejšia ako moc. Kto však má v rukách moc, ten si myslí, že môže pravdu potlačiť. Odsúdiť či Zabiť alebo i Utýrať. Ale pravda dosiaľ ešte vždy vstala i vstane z mŕtvych.