Denník N

Dilema s detským bicyklom

V jednom obchodnom reťazci nedávno boli detské bicykle s pomocnými kolieskami. Tak sme začali uvažovať nad kúpou takéhoto bicykla.

V jednom obchodnom reťazci sa dali kúpiť detské bicykle, no pomer cena sa mi moc nezdal. Keďže odhadujem, že dcéra ho bude mať dva až maximálne tri roky a potom jej bude malý. Taktiež sa mi moc nezdal opis bicykla , ktorý bol dosť minimalistický. Ale je to len môj názor. Začala som pozerať na internete a našla som bicykle o 30 až 40 eur lacnejšie a s rozsiahlejšími opismi, čo ten bicykel má. Naša dcéra má jednu obľúbenú rozprávku : Ľadové kráľovstvo. Mali tam aj tento bicykel. Tento konkrétny bicykel má aj brzdu ale celkovo nejde rýchlo , je to pre deti , ktoré nevedia brzdiť, tak ako naša dcéra. Ďalej má sedačku pre bábiku a košík v predu, trebárs na fľašu na pitie. K tomu sa kupovala aj prilba. A ostali sme na tej istej cene. Neviem ich porovnať, že ktorý je lepší. Či ten z obchodného reťazca, alebo tento z jednej internetovej stránky. Ale určite viem , že motív jej obľúbenej rozprávky ju viac bude baviť.

Teraz najčítanejšie

Linda Rampašeková

Moje meno je Linda. Mám 32 rokov. Žijem na západnom Slovensku.Mám rada šport ako futbal, tennis alebo plávanie. Futbal sledujem často aj v televízii. Mám rada dobré knihy. A aktuálné témy zo života.