Denník N

Prospešné vitamíny

V dnešnej dobe máme na výber z veľkého množstva vitamínových doplnkov.

Ja som si z vitamínových doplnkov veľmi obľúbila rybí olej. Brala som ho ako malé dieťa a veľmi mi chutil. Stále som si ho pýtala. Po 20 som mala problémy zo žalúdkom a  náhodne som natrafila na rybí olej. Samozrejme som si ho objednala, a užívam ho dodnes. Je v tekutej forme a dostať ho aj v tabletkovej forme. Čím som staršia, tým viac cítim silu vitamínových doplnkov. Keďže po 30 roku života sa stráca kolagén a vo svojej dobe to bol veľký hit. Neobišlo to ani mňa. Keďže s pohybovým aparátom máme problémy aj v rodine. Dnes je na výber z množstva takýchto výrobkov. Kolagén je dobrý aj na pleť. Popritom sa užíva aj vitamín C, ktorý pomáha rozpustiť kolagén v tele. Takisto si do vody dávam aj obľúbené hydroláty. Doma mám konkrétne z medovky a na detox. Hydrolát – je produkt, ktorý vzniká na základe vodnej pary, ktorá prechádza cez konkrétne bylinky. Či už cez medovku lekársku alebo iné. Na trhu je ich tiež množstvo.  Pred letom si dávam betakarotén. Občas si dávam magnézium a probiotiká. Pri tejto kombinácii sa cítim zdravšie a lepšie vo svojom tele.

UPOZORNENIE :Pre čitateľa: Tento článok je môj subjektívny názor . Nemá nahrádzať rady lekára alebo meniť liečbu, či program, ktorý vám predpísal lekár. Pri užívaní doplnkov stravy  o ktorých píšem je potrebné sa poradiť s vašim lekárom. Autor článku nenesie  akúkoľvek zodpovednosť za využitie rád či produktov uvedených v tomto článku.

Nie som lekár ani odborný špecialista, píšem ako to robím ja a čo pomáha mne osobne.

Teraz najčítanejšie

Linda Rampašeková

Moje meno je Linda. Mám 32 rokov. Žijem na západnom Slovensku.Mám rada šport ako futbal, tennis alebo plávanie. Futbal sledujem často aj v televízii. Mám rada dobré knihy. A aktuálné témy zo života.