Denník N

Spomienky na minulý víkend

Minulý týždeň som bola na Avatar festivale. Boli tam rôzne prednášky. A rôzny zaujímavý ľudia.

Ako každý rok aj tento sa konal Avatar fest v Seredi. Bol to v poradí už 12. ročník a konal sa minulý týždeň v sobotu a nedeľu. Konkrétne 15 a 16 apríla. Každý rok sa koná tento festival dvakrát a to na jeseň a na jar. Ja osobne chodím každý rok. Toto bol môj piaty ročník . Tak ako každý rok som stretla veľa zaujímavých ľudí a bola som aj na prednáškach. Za sobotu som stihla dve prednášky a v nedeľu tiež dve. V sobotu som si vybrala prednášku : O Anjelských posolstvách a Otužovací workshop. A v nedeľu som si vybrala prednášku o Tarote a o Mikrobióme/Histamíne. Škoda , že sa nedá rozpoliť, pretože na Avatar festivale bolo naraz až 5 prednášok a v telocvični v priestoroch miestnej školy sa cvičili rôzne druhy jógy. Naozaj sa nedajú všetky prednášky stihnúť. Ja odkedy na tento festival chodím stihnem priemerne tri prednášky za deň.

Na každom Avatar Festivale je súčasťou aj trh, kde sa dajú zakúpiť rôzne prírodné produkty. Ja som si kúpila rôzne oleje, ruksak a Himalájsku misu, ktorá vydáva liečivý zvuk. Išla som odtiaľ veľmi obohatená nielen o produkty ale aj o nové vedomosti a z výbornej energie, ktorá sa niesla na Avatar festivale, z ktorej čerpám doteraz. Bol skvelý a už sa teším na jesenný Avatar fest.

 

 

Teraz najčítanejšie

Linda Rampašeková

Moje meno je Linda. Mám 32 rokov. Žijem na západnom Slovensku.Mám rada šport ako futbal, tennis alebo plávanie. Futbal sledujem často aj v televízii. Mám rada dobré knihy. A aktuálné témy zo života.