Denník N

Bielenie zubov doma si obľúbili mnohí ľudia po celom svete

Žiarivý úsmev s bielymi zubami je snom mnohých ľudí, pričom v minulosti patrilo bielenie zubov výlučne medzi dominanty dentálnych ambulancií. V súčasnosti však už na trhu existujú alternatívy, ktoré umožňujú efektívne bielenie zubov aj v pohodlí domova.

Medzi takéto nástroje patria napríklad aj bieliace pásiky na zuby Crest, ktoré obsahujú ingrediencie používané zubármi na bielenie chrupu.

Bieliace pásiky na zuby nie sú žiadnou novinkou

Bieliace pásiky na zuby Crest sú na trhu už 15 rokov a počas tejto doby si získali množstvo priaznivcov domáceho bielenia zubov po celom svete. Ich výhodou je napríklad aj to, že sú navrhnuté tak, aby boli bieliace ingrediencie v kontakte so zubami po celý čas aplikácie. Vďaka tomu sa aktívne látky dostanú až k miniatúrnym škvrnám pod zubnou sklovinou a bielenie je tak efektívne. O obľúbenosti tejto formy bielenia zubov svedčí množstvo pozitívnych reakcií užívateľov z našich končín aj zo zahraničia.

TIP: 

Ak sa neviete rozhodnúť, aký typ bieliacich pásikov si vybrať, na webovej stránke Bieliace-pasiky.com nájdu záujemcovia porovnávaciu tabuľku, ktorá im pomôže zorientovať sa pri voľbe si najvhodnejšieho produktu pre ich potreby. 

bieliace pasiky na zuby
Bieliace pásiky Crest Supreme Professional

Konzultácia s lekárom je vždy vhodná

Ak ste si zuby doma ešte nebielili a chystáte sa na to, je dobré skonzultovať tento váš úmysel s príslušným lekárom alebo lekármi. Váš zdravotný stav totiž môže byť taký, že keby ste si chceli dať bieliť zuby v zubnej ambulancii, zubný alebo iný váš lekár by vám tento zákrok neodporučil. Existuje množstvo zdravotných komplikácií, kedy je lepšie bielenie zubov nepodstupovať a vy o týchto záležitostiach nemusíte mať dostatočné a/alebo správne vedomosti. Preto je konzultácia zámeru bieliť zuby v domácom prostredí s príslušnými odborníkmi z radov lekárov vždy vítanou voľbou.

Upozornenie:

Ako to už býva pri mnohých úspešných produktoch, aj v prípade bieliacich pásikov na zuby možno objaviť ich napodobeniny. Pri týchto produktoch je však vždy riziko ich používať, pretože nemusia obsahovať deklarované látky, prípadne môžu obsahovať aj zdraviu nebezpečné látky. Je preto dôležité sledovať viaceré faktory, ktoré vás upozornia na to, že kupujete produkt, ktorý nie je originálom. Bělící pásiky na zuby Crest sa nevyrábajú v Číne, ale priamo v Cincinati v Spojených štátoch amerických. 

crest historia
Crest bola prvou značkou na svete, ktorá vyvinula zubnú pastu účinnú v boji proti zubnému kazu.

Foto: elements.envato.com

Teraz najčítanejšie

logo

bieliace-pasiky.com

Značka CREST, je inovátorom v oblasti zubnej hygieny už od roku 1955 a v tejto oblasti je vedúcou značkou v Spojených štátoch amerických už viac ako 45 rokov. Dnes je CREST absolútne najdôveryhodnejšou značkou v oblasti zubnej hygieny. Do sortimentu značky patria najmä veľmi obľúbené bieliace pásiky na zuby, ktoré vám vyčaria na tvári vytúžený biely úsmev.

Tento blog je platený.