Denník N

Voľby 2023

Smer
0,00 %
PS
0,00 %
Hlas
0,00 %
OĽaNO, ZĽ, KÚ
0,00 %
Republika
0,00 %
SaS
0,00 %
KDH
0,00 %
SNS
0,00 %
Sme rodina
0,00 %
Demokrati
0,00 %
Aliancia
0,00 %
Modrí
0,00 %
Maďarské fórum
0,00 %
Piráti
0,00 %
Princíp
0,00 %
SOS
0,00 %
KSS
0,00 %
Vlastenecký blok
0,00 %
Spravodlivosť
0,00 %
SHO
0,00 %
My Slovensko
0,00 %
Srdce
0,00 %
SDKÚ
0,00 %
ĽSNS
0,00 %
Karma
0,00 %
Čaká sa na dáta
0,00 % spočítaných hlasov
Prejsť na výsledky

Voňavý domov s prírodnými olejmi na pranie

Oleje na pranie Giovanni sú skvelou alternatívou pre tých, ktorí chcú vyskúšať niečo nové. Parfumy na pranie Giovani nádherne rozvoňajú opratú bielizeň a oblečenie a vďaka obsahu prírodných vonných olejov sú vhodné aj pre citlivú pokožku. Výhodou týchto olejov je aj možnosť aplikácie na všetky druhy textílií vrátane náročných materiálov, ako je hodváb alebo rôzne funkčné materiály používané na výrobu športového oblečenia.

Vône inšpirované svetovými značkami

Mnohí z nás si obľúbili niektoré vône svetových voňavkových návrhárov a nie je žiadnou výnimkou ani to, keď jednu alebo dve z voňaviek napokon používame po celý život. Parfumy do prania Giovanii potešia aj milovníkov týchto vôni, pretože pri výrobe sa inšpirovali vôňami svetových parfumov. Oleje do prania Giovanni sú adekvátnou náhradou aviváže a ich výhodou je aj to, že voňajú ešte dlho po vypraní. Prakticky celý domov sa rozvonia vašim obľúbeným parfumom.

Vedeli ste, že: Parfém na praní neobsahe prísady, ktoré škodia pokožke? 

Máme radi vône

Vôňa so sebou nesie emóciu a prenáša nás v čase k nejakému človeku alebo príjemnému zážitku. Vôňami sa obklopujeme neustále, či je to naša záhrada, iný exteriér, alebo sú to interiéry našich domovov. Vône si nanášame aj na telo a máme radi, keď voňajú aj čistiace prostriedky či akékoľvek iné produkty používané pri prácach v domácnosti. Oleje na pranie Giovanni rozvoňajú bielizeň a ostávajú na nej ešte dlho aj po vysušení v sušičke. 

vyhody parfemov na pranie
Výhody parfémov na pranie

Jemnosť ukrytá vo vôni

Oleje na pranie Giovanni sú vyvinuté tímom špecialistov pôsobiacich na pôde Európskej únie, ktorí pritom použili len tie najkvalitnejšie suroviny v podobe inšpirujúcich vonných esencií. Tieto výrobky však nezaručujú len dlhotrvajúce vône vypratého oblečenia a bielizne, ale aj ich nádherne a príjemne zjemňujú. Takto vypraté kúsky odevov a bielizne sú potom jemné na dotyk a príjemné na nosenie a používanie.

TIP: 

Parfumy na pranie Giovanni nezanechávajú na oblečení a bielizni povlaky, nefarbia a sú veľmi dobre rozpustné vo vode. Záujemcovia o túto skvelú alternatívu k bežným avivážam si môžu teraz vyberať aj z kombinovaných a zvýhodnených produktových balíčkov, ktoré nájdu na tomto linku

giovani parfemy na pranie

Foto: elements.envato.com, giovani.sk

Teraz najčítanejšie

logo

giovani.sk

Produkty Giovani prešli pri svojom vzniku dlhým procesom, do ktorého sme sa pustili až po dôkladnom preskúmaní trhu a ponúk výroby, aby sme vám mohli priniesť tie najkvalitnejšie produkty. Nápad bol vyvinutý ako odpoveď na to, ako dosiahnuť vôňu oblečenia aj bez použitia flakónového parfému. Za cieľ sme si dali, aby bielizeň po vypratí nebola len čistá, ale aj dlhodobo voňavá.

Tento blog je platený.