Denník N

Voľby 2023

Smer
0,00 %
PS
0,00 %
Hlas
0,00 %
OĽaNO, ZĽ, KÚ
0,00 %
Republika
0,00 %
SaS
0,00 %
KDH
0,00 %
SNS
0,00 %
Sme rodina
0,00 %
Demokrati
0,00 %
Aliancia
0,00 %
Modrí
0,00 %
Maďarské fórum
0,00 %
Piráti
0,00 %
Princíp
0,00 %
SOS
0,00 %
KSS
0,00 %
Vlastenecký blok
0,00 %
Spravodlivosť
0,00 %
SHO
0,00 %
My Slovensko
0,00 %
Srdce
0,00 %
SDKÚ
0,00 %
ĽSNS
0,00 %
Karma
0,00 %
Čaká sa na dáta
0,00 % spočítaných hlasov
Prejsť na výsledky

Svetové vône parfumov vložené do parfumov na pranie

pranie bielizne

Náš svet sa neustále vyvíja a každý človek je dôležitým tvorcom celkového puzzle. Vývoj je pre nás úplne prirodzený, pričom neustále experimentujeme a skúšame, čo nám prináša široké spektrum rôznych skúseností. Úspešným výsledkom tvorivého úsilia sú aj parfémy na pranie Giovani, ktoré sú plnohodnotnou alternatívou ku klasickým avivážam s mnohými pozitívnymi atribútmi. 

Olejové parfémy na pranie

Olejové parfémy na pranie (olejové parfémy na praní) sa aplikujú do nádobky, kam bežne dávame aviváž a vďaka olejovej esencii si ponechávajú intenzívnu vôňu aj po vysušení v sušičke. Zároveň nezanechávajú na vypratej bielizni žiadne fľaky a svojím zložením sú vhodné aj pre citlivú pokožku. 

Inšpirované vôňami luxusných značkových parfémov

Parfémy na pranie Giovani sú inšpirované obľúbenými vôňami svetových značiek parfémov a po opraní textílií prinášajú pocit, že váš domov a oblečenie rozvoňala Dolce Gabbana, Yves Saint Laurent a mnohí ďalší obľúbení tvorcovia špičkových svetových parfémov. Príroda aj teraz ostáva našou najväčšou inšpiráciou a aj olejové parfémy na praní preto obsahujú prírodné esencie šetrné k ľudskej pokožke so zjemňujúcimi zložkami.

Olejové parfémy na pranie sú vhodné aj pre náročné materiály

Veľkou výhodou olejových parfémov na pranie je aj možnosť ich aplikácie napríklad na hodváb alebo rôzne funkčné materiály používané pri výrobe športového oblečenia. Okrem toho, že nezanechávajú škvrny na textíliách, tak neznášajú práčku a nezanechávajú v nej mazľavý povlak, čo sa pri klasických avivážach dosť často stáva. Medzi benefitmi olejových parfémov na pranie nájdeme aj ich antistatické a anktikrčivé účinky, pričom pomáhajú udržiavať farbu praného oblečenia a bielizne.

TIP: 

Pri aplikácii klasickej aviváže sa môže stať, že v prípade, ak vlejeme do práčky väčšie množstvo prípravku, môže sa v práčke usadiť a vytvoriť tak živnú pôdu pre baktérie a plesne. Pri olejových parfumoch na pranie sa to nemôže stať, pretože majú intenzívne účinky už pri minimálnych dávkach. 

parfemy na pranie
Výhodný balíček Giovani SWEET

Vyrábané v EÚ s dôrazom na kvalitu

Pre mnohých z nás je dôležité používanie lokálnych produktov, ktoré nepochádzajú z väčších diaľok našej planéty, ako je napríklad Európska únia. Parfémy na pranie Giovani sa vyrábajú v EÚ a pri ich výrobe sú používané tie najkvalitnejšie vonné esencie dostupné na trhu. Výrobky neobsahujú ani dioxán, SVHC, parabény, PBT látky, ťažké kovy, znečisťujúce rezíduá, mikroplasty a iné nanolátky.

TIP: 

Záujemcovia o tieto fantastické produkty môžu teraz vyskúšať zvýhodnené balíčky, ktoré sú priateľské aj k domácemu rozpočtu.

parfemy na pranie

Foto: elements.envato.com, giovani.sk

Teraz najčítanejšie

logo

giovani.sk

Produkty Giovani prešli pri svojom vzniku dlhým procesom, do ktorého sme sa pustili až po dôkladnom preskúmaní trhu a ponúk výroby, aby sme vám mohli priniesť tie najkvalitnejšie produkty. Nápad bol vyvinutý ako odpoveď na to, ako dosiahnuť vôňu oblečenia aj bez použitia flakónového parfému. Za cieľ sme si dali, aby bielizeň po vypratí nebola len čistá, ale aj dlhodobo voňavá.

Tento blog je platený.