Denník N

Pozitívna negativita

Všade sa skloňuje ako máme pozitívne myslieť a ovládať svoje myšlienky. Ale dá sa to vždy?

Meditujte. Cvičte. Dobre sa stravujte a pozitívne myslite. Začnime hneď ráno. Človek by aj to dodržiaval, ale. Predstavme si to hneď ráno. Modelová situácia.  Vstaneme. Umyjeme si zuby, nachystáme raňajky. Potom sa zobudia deti. Jeden si nechce umývať zuby, druhý nechce desiatu, tretiemu sa nechce vstávať. Nejako ich už len prehovoríme a idú. Vychystáte sa. Rozveziete deti. Potom sa už ponáhľate do práce. Do práce meškáte, lebo ste stáli v neočakávanej zápche. Počas pracovnej doby myslíte na domov. Čo treba kúpiť. Čo bude na večeru. S deťmi si urobiť úlohy. Po práci kolotoč pokračuje. Uvaríte večeru , učíte sa s deťmi. Večer líhate taká unavená, že ihneď zaspíte.

Hovorí sa kto chce čas si nájde. Podľa mňa to tak celkom nie je . čas sa mení. Možno máme teraz hektickejšie obdobie, ale nebude trvať večne a niektoré veci odložíme. Potom sa k nim vrátime, alebo aj nie. Nie je dobre to nechávať na neskôr. Podľa mňa nie vždy platí. Lebo podľa mňa, ak nás niečo silno k sebe ťahá tak sa k tomu vždy vrátime. A keby aj o 20 rokov.

Teraz najčítanejšie

Linda Rampašeková

Moje meno je Linda. Mám 32 rokov. Žijem na západnom Slovensku.Mám rada šport ako futbal, tennis alebo plávanie. Futbal sledujem často aj v televízii. Mám rada dobré knihy. A aktuálné témy zo života.