Denník N

Chlad

Pre mňa nepoznané, akoby som to…

Som v posteli, na tele cítim chlad posteľnej plachty. Materiál, prebehne mi hlavou a nechávam to tak. Nechce sa mi, premýšľať a trápiť sa s nejakou látkou, nech je akákoľvek, poslúži mi. Len to ma zaujíma. Pohodlie, aby som sa dobre cítila.

Niekoľkokrát prechádzam rukou po plachte a užívam si tento dotyk. Jemný, mierne studený. Vyhovuje mi, v tomto počasí určite, tento týždeň sa poriadne oteplilo. Horúčava,  bŕŕŕ, keď si spomeniem. Nemám ju rada, vysoké teploty neznášam. Ležím na chrbte, ľahučká košieľka sa mi lepí na telo. Zhlboka sa nadýchnem a…

Vypustím vzduch zo svojich pľúc priamo do výstrihu. Cítim ho, dotýka sa ma na citlivých miestach. Pre mňa nepoznané, akoby som to nikdy nezažila, možno vzrušujúce. Trochu, asi takto to môžem povedať. Neklamem, nemám dôvod. Ešte aj jemnučké chĺpky na mojich prsníkoch reagujú. Zvláštne, pre mňa určite. Nebránim sa, možno je za tým niečo viac.

Hm, viečka sa mi samovoľne privreli. Možno by som aj zaspala, ale nejde to. Cítim dotyk na tvári. Možno aj jeho dych, akoby sa odrážal od mojej tváre. Vysoký, svalnatý muž. Nerobím nič, čakám, je to zvláštne. A potom, pootočím svoju tvár, chcem vidieť do tej jeho.

Nebude z toho nič, táto epizóda sa nevydarila. Jeho veľké dlane, cítim ich, sú teplé a jemné. Hladkajú moju tvár, pobehujú po nej. A tie pery. Dotýkajú sa mojich, je to také náruživé. Odovzdávam sa do jeho moci bez toho, aby som ho videla. Nechcem, aby prestal, moje vzrušenie narastá.

Košieľka je preč, zrejme kdesi na podlahe, strácam sa v jeho dlaniach kĺžucich sa po mojich bokoch. Moje bradavky sú pripravené, tie jeho dotyky… Postupne sa mu oddávam stále viac. Strácam nad tým kontrolu. Realita či sen? Neviem, prerušenie neprichádza do úvahy. Neberiem.

 

Teraz najčítanejšie

Darina Matichová

Obľúbili ste si moju tvorbu? Chceli by ste si prečítať viac nových kúskov? Na mojej osobnej webstránke http://darinamatichova.sk nájdete množstvo ďalších poviedok, niektoré aj v zvukovej podobe a nechýbajú ani informácie o mojich knižných počinoch.