Denník N

Bieliace pásiky na zuby a bielenie zubov doma už nemusia byť len vzdialeným prianím

bieliace pasiky na zuby na domace pouzitie

Mnohí z nás túžia po belších zuboch, pričom bežnou praxou je pritom návšteva zubnej alebo dentálnej ambulancie. Takýto profesionálne vykonaný zákrok je určite dobrou voľbou, pretože v takom prípade na vás dohliada príslušný lekár alebo dentálny hygienik. Existuje však aj možnosť bielenia zubov v domácom prostredí, na čo slúžia bieliace pásiky na zuby Crest. Tieto pásiky obsahujú ingrediencie, ktoré používajú aj zubári pri profesionálnom bielení chrupu a užívateľom prinášajú rovnako dlhý bieliaci efekt

Je domáce bielenie zubov bezpečné? 

Bielenie chrupu v pohodlí domova je myšlienkou, ktorá už oslovila milióny ľudí po celom svete a mnohí z nás nad ňou aj aktuálne uvažujú. Spolu s tým sa však vynára otázka, či je takýto výkon bezpečné realizovať bez lekárskeho dozoru. Na tomto mieste treba povedať, že bieliace pásiky na zuby Crest sú otestované mnohými používateľmi po celom svete, ktorí ich pravidelne používajú.

Aj napriek tomu je určité vhodné odporúčania skonzultovať používanie pásikov so zubárom alebo dentálnym hygienikom a prípadne aj so všeobecným lekárom, ktorý poskytuje informácie o celkovom zdravotnom stave pacienta, čo súvisí aj s realizáciou zákroku bielenia zubov doma alebo u zubára. Ani profesionálne bielenie zubov sa niektorým pacientom v určitých situáciách a za určitých podmienok neodporúča.

Bieliace pásiky na zuby Crest – ako fungujú? 

Bělící pásky na zuby sú navrhnuté tak, aby udržali bieliace ingrediencie v kontakte so zubami počas celej dĺžky aplikácie. Vďaka tomu sa aktívne látky dostanú až k malým škvrnám pod zubnou sklovinou. Spokojní zákazníci používajú tento produkt už viac ako 15 rokov, pričom jeho rodiskom sú Spojené štáty americké. Na webovej stránke Bieliace-pasiky.com nájdu záujemcovia širokú ponuku týchto výrobkov, pričom pri výbere konkrétneho z nich môže pomôcť porovnávacia tabuľka s príslušnými údajmi.

fogfehérítő csíkok
Crest 3D White SENSITIVE – na citlivé zuby

Ako rýchlo sa dostavia požadované výsledky pri bielení zubov? 

Mnohí záujemcovia, ktorí uvažujú o bielení zubov doma, sa tiež pýtajú, kedy je viditeľný prvý efekt domáceho bielenia zubov pomocou bieliacich pásikov Crest. Výrobca v tejto súvislosti uvádza, že prvé viditeľné výsledky sú už po troch až šiestich dňoch a platí to pre všetky ponúkané typy pásikov. Bieliace pásiky fungujú na rovnakom princípe, ako profesionálne čistenie zubov u zubára a preto je aj celkový bieliaci efekt dlhodobý. Dĺžka bieliaceho efektu ďalej závisí aj od toho, či užívateľ pije kávu, čaj, alkohol alebo fajčí a tiež skutočnosť, ako sa stará o chrup.

Upozornenie: 

Bieliace pásiky na zuby Crest rovnako, ako iné spôsoby bielenia zubov, nevybielia mŕtve zuby. Sú určené len na bielenie živých zubov a nebielia ani zubnú protetiku, plomby, mostíky a podobne. 

Bieliace pásiky Crest si môžete objednať na tomto linku

crest bieliace pasiky na zuby
Crest bieliaci pásiky na zuby

Foto: elements.envato.com

Teraz najčítanejšie

logo

bieliace-pasiky.com

Značka CREST, je inovátorom v oblasti zubnej hygieny už od roku 1955 a v tejto oblasti je vedúcou značkou v Spojených štátoch amerických už viac ako 45 rokov. Dnes je CREST absolútne najdôveryhodnejšou značkou v oblasti zubnej hygieny. Do sortimentu značky patria najmä veľmi obľúbené bieliace pásiky na zuby, ktoré vám vyčaria na tvári vytúžený biely úsmev.

Tento blog je platený.