Denník N

Deň s mojou mamou

Tieto dni momentálne trávim s mojimi rodičmi a mojou dcérou. Ja babku nenahradím a keďže moja dcéra má len jednu babku tak sa snažím, aby s ňou trávila čas. Predsa som iná ako moja mama a moja mama ju môže naučiť iné veci ako ja.

Dni, keď som sa s mamou každý jeden deň hádala, a ani som nevedela prečo sa skončili. Pravda je však taká, žeby som s ňou predsa len bývať asi nedokázala. Pre mňa a moju rodinu je lepšie, keď predsa len bývame osobitne. Naozaj je pravda, že sem-tam sa kvôli odlišným názorom predsa len trošku povadíme, ale dnes je to len výnimočné. Pochopila som, že pre moju dcéru je dôležité mať aj babku. Babka ju predsa môže naučiť niečo iné ako ju môžem naučiť ja. Napríklad hačkovať, alebo štrikovať. To mne naozaj nikdy nešlo. Na tieto práce ja naozaj nie som , ale možno mám na niečo iné talent. Neviem ešte načo ale ja na to určite prídem. Dnes ma celkom moja mama celkom prekvapila bola v hračkárstve. Kupuje mojej dcére všeličo ale bublifuk som naozaj nečakala. Niekedy aj tých , čo poznáme celý život nás stále dokážu milo prekvapiť.

Teraz najčítanejšie

Linda Rampašeková

Moje meno je Linda. Mám 32 rokov. Žijem na západnom Slovensku.Mám rada šport ako futbal, tennis alebo plávanie. Futbal sledujem často aj v televízii. Mám rada dobré knihy. A aktuálné témy zo života.