Denník N

Biele zuby nielen kvôli Hollywoodu

usmev ako z hollywoodu

Každý z nás je jedinečný a tvorí si svoju vlastnú realitu na základe toho, čo denne zažíva. Aj keď to môže vyzerať tak, že máme rovnaké skúsenosti a prežitky, každý z nás ich vníma úplne jedinečným spôsobom. Naše telá sú tiež skutočnými originálmi a preto neexistuje žiadny relevantný dôvod, aby sme sa chceli podobať jeden na druhého.

Mnohí z nás pritom túžia po bielych zuboch, ktoré sa stali akýmsi symbolom hollywoodskej krásy. Bola pri však tom skutočná škoda, keby sme boli všetci rovnakí. Pre tých, ktorých biely úsmev očaril natoľko, že by ho chceli nosiť aj oni sami, je tu tip na najlepšie bieliace pásiky na zuby Crest, ktoré umožňujú pohodlné a účinné bielenie zubov v domácom prostredí. 

Naše fyzické zdravie je prepojené s tým psychickým

Hovorí sa, že skutočná krása vychádza z nášho vnútra, čo to však v skutočnosti znamená? Je tam niekde ukrytá a čaká, kým ju nájdeme, alebo akým iným spôsobom sa teda prejaví aj navonok? Je aj nie je a to je aj najväčšia hádanka, ktorú sa ako ľudia snažíme vylúštiť po celý náš život. Naše telo nám vždy zrkadlí stav našich myšlienok a emócií a pokiaľ sú tieto energie negatívne, tak sa to odráža aj v podobe rôznych negatívnych životných situácií, nehôd či zdravotných komplikácií. V zdravom tele vždy sídli aj zdravý duch a to je ďalšia múdrosť, ktorú je hodno si osvojiť. O naše zuby je tiež potrebné sa pravidelne starať a pre niekoho to znamená aj mať zuby biele zuby podobné tým na hollywoodskych plagátoch. Štandardne sa tieto zákroky vykonávajú v dentálnych ambulanciách či u zubárov, existuje však aj možnosť domáceho bielenia zubov. 

TIP: 

Už viac ako 15 rokov sú na trhu dostupné bieliace pásiky na zuby Crest, ktoré mnohí spokojní užívatelia označujú za nejlepší bělící priužky)

a legjobb fehérítő csíkok
Bieliace pásiky na zuby Crest

Ako na bielenie zubov doma? 

V praxi existujú niektoré zdravotné kontraindikácie, pre ktoré nie je vhodné bieliť si zuby doma a ani u lekára. Pokiaľ s takým problémom prídete k lekárovi špecialistovi, mal by byť schopný vám povedať, že bielenie chrupu pre vás za takéhoto stavu nie je vhodné. Keď si však chcete bieliť zuby doma, takáto informácia vám môže utiecť, preto je dobré poradiť sa predtým s vaším lekárom alebo dentálnym hygienikom. Bieliace zubné pásiky Crest predstavujú šikovnú a obľúbenú metódu domáceho bielenia zubov, pričom pozitívne výsledky je vidieť už niekoľkých dňoch absolvovaných kúr. Viac informácií o tom, ako si vybrať ideálny produkt, nájdu záujemcovia aj na tomto linku.

Vnútorné svetlo sa prejaví aj na našom zovňajšku

Na záver možno pridať ešte niekoľko slov o tom, čo je to vlastne krása a že je skutočným vyjadrením nášho vnútorného svetla a lásky, ktorá sa začína u každého z nás láskou k sebe, naším blízkym a nášmu životu. Odtiaľ ju postupne rozširujeme na ďalších ľudí, zvieratá, planétu a k tak postupne ešte ďalej. Je dôležité starať sa pritom o naše myšlienky a pocity, aby ostávali čisté ako mladá detská duša a aby také boli aj všetky naše konania. Naše fyzické telo bude následne žiariť pokojom, mierom, šťastím a radosťou, ktorá sa prejaví aj na jeho zovňajšku a celkom zdravotnom stave.

zdravy zivotny styl

Foto: elements.envato.com, bieliace-pasiky.com

Teraz najčítanejšie

Zdroj: Gabrielle Ribeiro, Unsplash
logo

bieliace-pasiky.com

Značka CREST, je inovátorom v oblasti zubnej hygieny už od roku 1955 a v tejto oblasti je vedúcou značkou v Spojených štátoch amerických už viac ako 45 rokov. Dnes je CREST absolútne najdôveryhodnejšou značkou v oblasti zubnej hygieny. Do sortimentu značky patria najmä veľmi obľúbené bieliace pásiky na zuby, ktoré vám vyčaria na tvári vytúžený biely úsmev.

Tento blog je platený.