Denník N

Luxusné parfémy na pranie prekvapia svojou vôňou aj mnohými praktickými benefitmi

vonava avivaz na pranie

Ak ste ešte nepočuli o parfémoch na pranie, tak vás teraz pozývame na krátku exkurziu do sveta týchto intenzívnych luxusných vôní aspoň prostredníctvom našich slov. Parfémy na pranie Giovani obsahujú kvalitné prírodné vonné oleje, ktoré sú inšpirované značkami luxusných svetových parfémov. Sú vhodné na používanie pri všetkých druhov textílií vrátane náročných materiálov, ako je hodváb či športové oblečenie. Vďaka vysokej koncentrácii vonných esencií stačí aplikovať do prania len malé množstvo prípravku, ktorý rozvonia vašu bielizeň na dlhé obdobie.

 Voňavé aj po vysušení v sušičke

giovany parfemy na praniePri niektorých avivážach sa stáva, že po vysušení v sušičke stratia svoju vôňu. Neplatí to však pri parfémoch na pranie Giovani. Ich nezabudnuteľnú vôňu cítiť aj po vysušení textílií v sušičke, a to aj po dlhé obdobie po vypraní. Nádherné vône týchto luxusných parfémov si teraz môže dopriať každý, kto má rád niečo výnimočné aj vo všedný deň. Parfémy na pranie Giovani sú plne adekvátnou náhradou štandardných aviváží a pri praní sa aplikujú rovnakým spôsobom, ako bežná aviváž. Ich výhodou je však aj skutočnosť, že neobsahujú žiadne prísady, ktoré škodia pokožke. 

Ďalšie nesporné benefity parfémov na pranie

Medzi ďalšími výhodami parfémov na pranie Giovani je, že nezanášajú pračku zvyškami aplikovaného prostriedku, ako to býva pri mnohých bežných avivážach a čo je možne ešte dôležitejšie pre niektoré gazdinky, je skutočnosť, že nezanechávajú fľaky ani na bielizni a praných textíliách. Obľúbený parfém Dolce Gabbana – Light Blue či YVS – Black Opium a mnohé ďalšie tak teraz môžu rozvoňať celý váš domov a tieto luxusní parfémy sa budú vinúť aj vašimi šatníkmi a skriňami ako omamné vetry radosti ešte po dlhú dobu po vypraní.

Kde nájdete luxusné prafémy na pranie? 

luxus parfümökLuxusné parfémy na pranie nájdu záujemcovia v eshop Giovani.sk, kde si môžu na skúšku objednať aj vzorky z jednotlivých parfémov. Ak si túto úžasnú náhradu aviváže zamilujete, k dispozícii sú aj viaceré cenovo zvýhodnené produktové balíčky. Ako ľudia máme radi zmeny a záujemcovia preto majú možnosť obohatiť svoje skúsenosti aj o výrobky v limitovanej edícii. Na záver možno ešte dodať, že parfémy na pranie Giovani majú aj antistatické a antikrčivé účinky a skvelou výhodou je aj, že udržiavajú farbu oblečenia žiarivú.

Foto: elements.envato.com, giovani.sk

Teraz najčítanejšie

logo

giovani.sk

Produkty Giovani prešli pri svojom vzniku dlhým procesom, do ktorého sme sa pustili až po dôkladnom preskúmaní trhu a ponúk výroby, aby sme vám mohli priniesť tie najkvalitnejšie produkty. Nápad bol vyvinutý ako odpoveď na to, ako dosiahnuť vôňu oblečenia aj bez použitia flakónového parfému. Za cieľ sme si dali, aby bielizeň po vypratí nebola len čistá, ale aj dlhodobo voňavá.

Tento blog je platený.