Denník N

Parfémy inšpirované svetovými výrobcami vôní aj do pračky

vonava bielizen

Je úžasné sledovať, čo ako ľudia dokážeme vymyslieť a v skutočnosti je to tak, že dokážeme vymyslieť a vytvoriť úplne všetko, čo si len vieme predstaviť. Je to však aj veľká zodpovednosť, ktoré pritom leží na našich pleciach, pretože s týmto poznaním by sme mali vytvárať veci, ktoré nám prospievajú a prinášajú pozitívne skúsenosti. Skvelým tipom na poli takýchto zaujímavostí sú aj parfémy do prania Giovani, ktoré sú inšpirované luxusnými vôňami svetových výrobcov parfémov a možno ich používať ako namiesto klasickej aviváže.

Parfémy do prania ako alternatíva k bežnej aviváži

Parfémy do prania Giovani obsahujú kvalitné prírodné vonné oleje a sú vhodné na všetky druhy bielizne a textílií. Možno v nich prať dokonca ajmosodai parfümök hodvábne šaty alebo blúzky, ako aj náročné funkčné materiály, z ktorých je často vyrábané športové oblečenie. Praktické použitie parfémov do prania je rovnaké, ako pri používaní štandardných aviváží, kedy sa do nádobky určenej na aviváž naleje parfém na pranie. Vďaka vysokej koncentrácii vonných esencií stačí naliať len malé množstvo prípravku, pričom opratú bielizeň možno normálne sušiť v sušičke.

 

Niekoľko praktických benefitov parfémov do prania

Parfémy do prania Giovani sú vyvinuté tímom špecialistov a vyrábajú sa na území Európskej únie. Do prípravkov sa pritom používajú len tie najkvalitnejšie suroviny vonných esencií. Intenzívna vôňa pritom nevyprchá ani po sušení v sušičke a bielizeň je po vypraní nádherné jemná. Významným benefitom týchto produktov je aj skutočnosť, že neškodia pokožke, nezanechávajú na textíliách povlak, nefarbia a sú dobre rozpustné vo vode.  

TIP: 

Mnohých z nás v súčasnosti zaujíma pri kúpe akýchkoľvek výrobkov, aký je ich pôvod, ako aj skutočnosť, či boli testované na zvieratách. Parfémy do praní Giovani neboli testované na zvieratách. 

Voňavé olejové parfémy ako aromaterapia

Giovani sú luxusné parfumované oleje do prania inšpirované známymi svetovými značkami parfémov. Pre tých, ktorí milujú voňavú bielizeň po vypraní, sú ideálnou alternatívou namiesto klasickej aviváže s mnohými vyššie spomínanými praktickými výhodami. Po vypraní s týmito nádhernými vôňami však nevonia len vypratá bielizeň, ale aj celý domov. Táto vôňa je pritom jemná a ničím neruší. Je ju cítiť aj niekoľko dní po praní alebo sušení.

TIP: 

Aktuálnu ponuku arfémov do prania nájdu záujamcovia v eshop Giovani.sk.


Foto: elements.envato.com, giovani.sk

Teraz najčítanejšie

logo

giovani.sk

Produkty Giovani prešli pri svojom vzniku dlhým procesom, do ktorého sme sa pustili až po dôkladnom preskúmaní trhu a ponúk výroby, aby sme vám mohli priniesť tie najkvalitnejšie produkty. Nápad bol vyvinutý ako odpoveď na to, ako dosiahnuť vôňu oblečenia aj bez použitia flakónového parfému. Za cieľ sme si dali, aby bielizeň po vypratí nebola len čistá, ale aj dlhodobo voňavá.

Tento blog je platený.