Denník N

Malé dámske kabelky nesmú chýbať v žiadnom dámskom šatníku

Malá čierna kabelka

Dámske kabelky odjakživa patrili k obľúbeným kúskom žien a myslíme si, že neexistuje žena, ktorá vo svojom šatníku postráda tento doplnok.

Na trhu sú tisíce modelov kabeliek, ktoré sú vyrobené z rôznych materiálov, od prírodnej kože, cez ekologickú až po syntetické materiály. Na výber máme naozaj široké spektrum týchto doplnkov, ktoré podliehajú módnym trendom. Prečítajte si blog, ktorý sa venuje obľúbeným typom dámskych kabeliek, a to malým kabelkám.

Na scénu prichádzajú malé dámske kabelky

Dlhé roky v obľúbenosti prevládali veľké a priestranné dámske kabelky. Boli špecifické pre moderné ženy, ktorým umožňovali so sebou nosiť nielen dámsku peňaženku, telefón, kľúče, kozmetiku, ale aj podklady do práce či počítač. Nie vždy však ženy potrebujú so sebou nosiť všetko. A v takomto prípade prichádzajú na scénu malé kabelky, ktoré sa tešia svojej neustálej obľúbenosti, zvlášť v letnom období.

Kladiete si otázku, prečo sú malé kabelky také obľubované práve v lete? Pretože letné obdobie je dlho očakávaným momentom na nosenie ľahšieho šatníka, ktorý sa len málokedy hodí k veľkým a ťažkým taškám. Malé kabelky pomôžu odľahčiť outfit a efektne ho dotvoriť.

Akú malú kabelku si vybrať? Čo je „in“ vo svete týchto doplnkov?

Žena je tvor premenlivý, preto by si pri výbere kabelky mala vybrať viac kúskov. Najlepšie je kúpiť si malé kabelky v klasickej aj modernejšej verzii, ktoré sa hodia k viacerým outfitom.

Aké kabelky predstavujú modernejšiu verziu? Ide napríklad o všetkými dizajnérmi ospevovaný a do outfitov komponovaný boho štýl. Boho smer sa stal trvalou prítomnosťou ako na prehliadkových mólach dizajnérov, tak aj na blogerských portáloch. Jeho výhodou je jednoduchosť skladania doplnkov a filozofia, ktorá spája pohodlie a ženskosť. Malé dámske kabelky so strapcami, malé messenger kabelky zdobené motívmi odkazujúcimi na kultúru hippies – to sú modely v súlade s trendom boho. Ladia k šatám, džínsom a všetkému pohodovému.

Nielen boho štýl, ale aj spojenie geometrických kabeliek so športovým štýlom je tohtoročným hitom a niečím, čo patrí k „must have“ v doplnkoch. Dámy, ktoré obľubujú športový a zároveň mestský štýl, by mali zainvestovať do kabeliek v tvare kruhu, lichobežníka alebo prešívaných kúskov.

Od tradičných k výrazným farbám

Móda nemá rada obmedzenia, preto sú dnes malé kabelky dostupné v mnohých farbách, tvaroch a vzoroch. Platí nepísané pravidlo, že by okrem „malých čiernych“ šiat mala každá žena mať aj malú čiernu kabelku. Tento univerzálny kúsok je ideálny na akékoľvek podujatia, ale môže sa stať aj každodenným spoločníkom. V tomto prípade odporúčame investovať do nadčasového modelu, vyrobeného z kože a prevedením s citom pre detail. Takáto malá čierna kabelka vám bude slúžiť dlhé roky.

Čo sa týka farieb, oplatí sa mať vo svojej zbierke aj malú kabelku v intenzívnej farbe. Takýto kúsok nielenže upúta pozornosť, ale oživí štylizáciu, prípadne ju úplne zmení – napríklad z elegantnej na ležérnu. V sezóne jar/leto dominujú koralové, bordové a pastelové farby kabeliek a pre tých, ktorí oceňujú tlmenú eleganciu, sú „in“ sivá a púštna béžová.

Oživte svoj letný outfit vhodnou kabelkou

Pri výbere letnej kabelky okrem farieb odporúčame, aby ste si najskôr naplánovali letnú garderóbu a potom si vybrali farbu kabelky.

Pozor, už dávno neplatí, že kabelka a topánky musia ladiť. Aj svetové móla diktujú, že by kabelka nemala byť v rovnakom odtieni s obuvou. Farba kabelky môže odkazovať na drobné prvky šatníka, ako sú švy, podšívky, nášivky alebo môže byť úplne novou farbou v rámci stylingu.

Vyberte si kabelku, ktorá sa ideálne hodí nielen k vašej garderóbe, ale aj k osobnosti. Prezrite si našu širokú ponuku a doplňte svoj šatník kúskom, po ktorom túžite!

Teraz najčítanejšie

Robel

Robel

"Veríme, že zdravie začína v nohách. Správna topánka má pozitívny vplyv na naše zdravie a zároveň je súčasťou našej identity. Preto ponúkame topánky od renomovaných svetových výrobcov, ktorí sa vyznačujú produkciou kvalitnej, módnej a komfortnej obuvi. Do našej ponuky vyberáme pre Vás to najlepšie, aby ste mohli dopriať svojim nohám všetko: krásu, zdravie a štýl. " Robel.sk

Tento blog je platený.