Denník N

Pohodlná a štýlová prechádzka? Iba v Skechers

skechers ružové tenisky

Skechers je jedna z najznámejších značiek obuvi na svete. Výrobca pôvodne bežeckých topánok dnes predáva nielen športové tenisky, ale aj sandále, baleríny a dokonca aj elegantnú obuv. Pohodlie a kvalita sú však stále na prvom mieste.

Od skromných začiatkov k celosvetovej popularite

Americká značka obuvi Skechers, dnes jedna z najväčších na svete, vznikla už v roku 1992. Od začiatku neustále prinášala do spôsobu výroby topánok mnohé inovácie. V roku 1995 uviedla na trh prvú kolekciu detských topánok. Išlo o významný krok. Vďaka tomuto rozhodnutiu získala širokú popularitu a verných zákazníkov. Postupne rozširovala sortiment aj pre dospelých. Venovala sa hlavne športovým kolekciám. Navrhovala a vyrábala topánky pre rôzne športové aktivity, či už to bol beh, turistika alebo golf.  Rýchlo si získala medzi športovcami popularitu, pretože bola synonymom pre pohodlné tenisky s moderným dizajnom.

Pohodlie bez kompromisov? V topánkach Skechers

Skechers používajú vo svojich topánkach technológiu Air-Cooled Memory Foam, vďaka ktorej sú pri nosení maximálne pohodlné. Každý pár topánok je navrhnutý tak, aby kopíroval anatómiu nohy a zabezpečil pri chôdzi plynulý pohyb. Materiál, z ktorého sú vyrobené, sa prispôsobuje tvaru nohy a tlmí nárazy. Okrem toho sú topánky tak ľahké, že nebránia cirkulácii vzduchu. Pomáhajú zmierniť tlak na nohu a chodidlo počas chôdze alebo pri športových aktivitách a poskytujú optimálnu oporu a stabilitu pre chodidlo. Hľadajte topánky s technológiou Arch Fit alebo Go Walk Max.

Štýlové a rozmanité kolekcie obuvi pre všetkých

Značka Skechers je populárna vďaka tomu, že ponúka rôznorodé kolekcie obuvi pre mužov, ženy a deti. Športové pánske tenisky, pohodlné dámske baleríny či farebné a hravé topánočky pre deti. Bez ohľadu na vek, každý si nájde také, ktoré si už nikdy nebude chcieť vyzuť. Kolekcie Skechers sú naozaj rôznorodé. Široká paleta farieb a rôzne zaujímavé vzory dodávajú topánkam unikátny štýl. Práve kombinácia módy a športu je jednou z najvýraznejších rysov dizajnu Skechers. Tieto topánky tak využijete nielen pri športe, ale aj pri každodenných prechádzkach mestom.

Biele skechers tenisky so srdcovym vzorom

Značka Skechers ako príklad udržateľného podnikania

Značka sa zameriava na používanie ekologických materiálov a technológií, ktoré minimalizujú vplyv na životné prostredie. Aktívne sa angažuje v ekologických iniciatívach a snaží sa zmenšovať svoj ekologický odtlačok. Využíva recyklované materiály a pracuje na znižovaní množstva odpadu vo výrobe. Okrem toho podporuje aj recykláciu. Spolupracuje s rôznymi charitatívnymi organizáciami po celom svete. Angažuje sa aj v boji proti chudobe, podporuje vzdelávanie a prispieva na výskum a liečbu. Snaží sa zabezpečiť, aby všetci jej dodávatelia dodržiavali vysoké etické štandardy v oblasti pracovných podmienok a ľudských práv. Predovšetkým však bojuje proti detskej práci.

Prvá voľba pre každodennú obuv

Bez ohľadu na to, či potrebujete topánky na bežné nosenie, aktívny životný štýl alebo  na špecifické športové aktivity, siahnite po Skechers. Sú pohodlné a prispôsobia sa tvaru chodidla. Vďaka nim si môžete užiť celodennú pohodu a komfort bez toho, aby ste obetovali svoj vlastný štýl. Práve naopak. Podporte ho. Vyberte si z rôznych dizajnov, farieb a vzorov. Nerobte kompromisy. Prejavte sa.

Teraz najčítanejšie

Robel

Robel

"Veríme, že zdravie začína v nohách. Správna topánka má pozitívny vplyv na naše zdravie a zároveň je súčasťou našej identity. Preto ponúkame topánky od renomovaných svetových výrobcov, ktorí sa vyznačujú produkciou kvalitnej, módnej a komfortnej obuvi. Do našej ponuky vyberáme pre Vás to najlepšie, aby ste mohli dopriať svojim nohám všetko: krásu, zdravie a štýl. " Robel.sk

Tento blog je platený.