Denník N

Pánske sandále = riešenie do každej letnej situácie!

Pánske nohy v sandáloch Rieker pri mori

Tak čo milí páni? Už máte vybraté tie svoje? Leto je v plnom prúde, tak odhaľte nohy, doprajte im komfort a nechajte ich slobodne dýchať.

Letná sezóna je tu a Vaše nohy si ju môžu užiť v plnej paráde. Pánske sandále sú ideálnou voľbou nie len pre extravagantných dovolenkárov, ale aj pre pánov, čo sú neustále v pohybe, či pre večných elegánov v kaviarni.

Pokiaľ však hľadáte naozaj niečo, elegantnejšie, určite siahnite po koženej verzií tejto topánky, ktorú zaručene môžete použiť aj kedykoľvek inokedy na bežné nosenie.

Trendy vraj tento rok budú biele, hnedé až čokoládové farby, čo sa ku koženej verzií pánskych sandál na leto skvele hodí. Okrem bielej a hnedej, sa budú objavovať aj odtiene béžovej, alebo skúste odvážnejšie farby ako fialová, a to konkrétne odtieň s názvom ,,digital lavender“.

Aby ste si však nemysleli, že pánske sandále sú len výstrelok novej vlny módnych trendov! V Egypte boli sandále považované za symbol sociálneho postavenia a bohatstva. Vtedy však mali úplne inú podobu ako teraz. Zväčša boli vyrobené z kože a viazali sa okolo lýtok. Dnes sa vďakabohu modely pre mužov pretransformovali do praktickejších verzií.

V 50.rokoch boli na svojom výslní nami známe žabky, no a v 60.roky sa zasa nezaobišli bez korkových, či prírodných materiálov.

Ale späť k tým novodobým!

Dnes už nemusíme debatovať o tom, že v ponuke nájdete modely prispôsobené modernej dobe alebo dokonca aj účelu. Pre vášnivých ,,prechádzkarov“ budú určite zaujímavé športové pánske sandále od značky Rieker, ktoré sú síce zo syntetického materiálu, no prispôsobené noseniu na dlhšiu dobu. Vnútorná klenba topánky je mäkká, takže Vaše nohy sú v pohodlí a určite oceníte aj zapínanie na suchý zips, ktoré je veľmi rýchle a maximálne praktické.

V tejto materiálovej verzií by sme vyzdvihli aj elegantnejší model od Bugatti, ktorý je  veľmi obľúbený, univerzálny a maximálne praktický. A dokonca v čiernej farbe. Čo viac si priať!

Ak ste skôr naklonený koženému prevedeniu topánok, určite neprehliadnite aj tieto varianty sandál od značky Rieker.

Pokiaľ sa však nebojíte experimentovať a máte radi farebné a výrazná topánky, určite si tento rok zadovážte niečo neónové, alebo pastelové. Áno znie to trošku crazy, ale móda=umenie, tak smelo do toho!

Pri výbere nových sandál však nezabudnite na pár základných pravidiel.

  1. VYBERTE SI SPRÁVNU VEĽKOSŤ! –Sandále nesmú byť príliš tesné, aby Vám nezastavovali počas chôdze prítok krvi. Pokiaľ budú príliš voľné pripravte sa na pľuzgiere.
  2. VYBERAJTE PODĽA ÚČELU! –Verte nám! Sandále s otvorenou špičkou, nie sú ten najlepší nápad na lezenie po skalách.
  3. VYBERTE SPRÁVNY MATERIÁL! –Ak patríte k tým, ktorým sa zvyknú potiť nohy, dajte pri výbere radšej prednosť podošve z textilných materiálov ako gume.

V našom internetovom obchode nájdete aj exkluzívnejšie pánske sandále od výrobcov ako napríklad Calvin Klein, Bugatti, či Karl Lagerfeld. Celú ponuku však nájdete na www.robel.sk. Stačí  si len vybrať ten svoj kúsok!

Teraz najčítanejšie

Robel

Robel

"Veríme, že zdravie začína v nohách. Správna topánka má pozitívny vplyv na naše zdravie a zároveň je súčasťou našej identity. Preto ponúkame topánky od renomovaných svetových výrobcov, ktorí sa vyznačujú produkciou kvalitnej, módnej a komfortnej obuvi. Do našej ponuky vyberáme pre Vás to najlepšie, aby ste mohli dopriať svojim nohám všetko: krásu, zdravie a štýl. " Robel.sk

Tento blog je platený.