Denník N

Prečo solárne panely nikdy nie sú smutné?

fotovoltika_pre_firmy
fotovoltika_pre_firmy

Lebo majú svetlo v duši :)

Alebo prečo solárne panely zbožňujú inakosť? Lebo sú to slniečkári :)
Ale teraz vážne, sú solárne panely na firmách potrebné? Prečo je okolo nich taký rozruch a prečo si ich všetci dávajú? Aj na toto sa vám pokúsime stručne a jasne odpovedať.

Prečo by si každý majiteľ a konateľ firmy na Slovensku mal zvážiť investíciu do fotovoltiky?

Pandémia, zmena klímy, hospodárske kolísania – súčasné obdobie je pre podnikateľov plné neistot. Ale jedna vec je istá: energia sa stáva čoraz drahšou a zároveň naliehavejšou. Ako majiteľ alebo konateľ firmy sa musíte zamyslieť, ako zabezpečiť svoju budúcnosť. Možná odpoveď? Fotovoltika, a konkrétne od spoločnosti Sebestační.

Ekonomické výhody

Prvým, a možno najvýznamnejším dôvodom, prečo by ste mali zvážiť fotovoltiku, sú finančné úspory. Predstavte si, že by ste mohli výrazne znížiť svoje mesačné náklady na energiu a zároveň by ste sa stali menej závislými od dodávateľov elektrickej energie. Aké by to bolo skvelé?

Udržateľnosť je trend

Čoraz viac spotrebiteľov si vyberá spoločnosti, ktoré sa zaväzujú k ochrane životného prostredia. Investíciou do fotovoltiky nielen že šetríte peniaze, ale aj ukazujete, že vám záleží na budúcnosti našej planéty.

Dlhodobá vízia

Fotovoltické panely sú dlhodobou investíciou. Ich životnosť je často viac ako 25 rokov, čo znamená, že ich investícia sa vráti viacnásobne. A to ešte nehovoríme o možných daňových úľavách a iných podporách pre podnikateľov, ktorí sa rozhodnú pre zelenú energiu.

Prečo práve Sebestační?

Z mnohých dôvodov – ale možno najdôležitejším je naša profesionálnosť. V oblasti obnoviteľných zdrojov energie patríme medzi lídrov na Slovensku. Naši odborníci sú pripravení vás sprevádzať na každom kroku cesty a zabezpečiť, aby vaša investícia bola čo najefektívnejšia. Tj. nezameriavame sa len na fotovoltiku, ale venujeme sa aj tepelným čerpadlám, solárnym kolektorom, rekuperácii, zeleným strechám a stenám.

Maličký náznak

Predstavte si, že o päť rokov sa stretnete s konkurenčnou firmou a oni vám povedia, aké vysoké náklady na energie majú, zatiaľ čo vy sa môžete pochváliť svojimi úsporami a udržateľným prístupom. Nechcete byť v takejto situácii? Nechajte sa inšpirovať dnes a buďte vpred!

Výkup prebytočnej energie

A čo keď vaša fotovoltická inštalácia vyprodukuje viac energie, ako potrebujete? Sebestační má pre vás riešenie. Nielenže vám pomôžeme optimalizovať vašu inštaláciu tak, aby ste maximalizovali výnosy, ale sme pripravení odkúpiť od vás prebytky energie. Toto vám prinesie ďalšie príjmy a zároveň budete prispievať k zelenej energii v našom regióne.

Nestrácajte čas

Na záver jedno odporúčanie – neotáľajte. Zmeny klímy, rastúce ceny energií a tlak na udržateľnosť sú tu a teraz. Kontaktujte nás čím skôr a my vám ukážeme, ako vám môže fotovoltika pomôcť pripraviť sa na budúcnosť.

Kontaktujte Sebestační ešte dnes a presvedčte sa na vlastné oči, prečo sme najlepší vo fotovoltike na Slovensku!

Váš dopyt môžete poslať na [email protected] 

 

Teraz najčítanejšie

Sebestační

Dnes zlepšíme svet.

Rozmýšľali sme ako sa uviesť tak, aby to bolo pravdivé a autentické. A asi najlepšie nás vystihuje taká paralela s filmovým žánrom Sci-fi. Keď pozeráte nejaké scifičko, tak sú v budúcnosti iba 2 svety. Futuristicko-prírodný, s krásnymi záhradami, zelenými strechami, bez komínov, uhoľných baní, s naťahanými káblami nad ulicami. Alebo potom taký ten dystopický svet plný odpadu, zamoreného vzduchu s civilizáciou na pokraji. Všetci čo sme v spoločnosti Sebestační si predstavujeme ten prvý svet. Veríme, že ľuďom nie je ukradnuté v akých podmienkach žijú a budú žiť a tiež veríme, že ľudia sú vo svojej podstate veľmi dobrí. Za celú históriu ľudstva sme sa dokázali zomknúť niekoľko krát. A aj teraz to dokážeme. Na to ale potrebujeme byť už dnes čo najviac „sebestační“. Vysvetľujeme a naďalej aj budeme vysvetľovať dôležitosť obnoviteľných zdrojov. Vysvetľujeme a naďalej aj budeme vysvetľovať, že tento stav nás v budúcnosti bude stáť omnoho viac ako dnes kúpa tepelného čerpadla alebo fotovoltiky. Ceny fosílnych energií budú rásť či sa nám to páči alebo nie. Či budeme protestovať, alebo ostaneme ticho. Našu spoločnú budúcnosť vidíme ako ten pozitívny sci fi film. A možno nezmeníme svet, ale zaručene ho zlepšujeme. Krôčik po krôčiku a to nám robí radosť viac ako všetky peniaze sveta. Ťarcha je na nás. Na našej generácii. Naše deti už takú možnosť mať nebudú. Začnime dnes. Tu a teraz. Kúpte si náš merch. Finančné prostriedky z nášho merchu použijeme na realizáciu obnoviteľnej energie pre rodiny, ktoré si to nemôžu dovoliť. V čom sú Sebestační iní? Chceme vytvoriť komunitu nadšencov, ktorí sú zapálení pre našu budúcnosť a chcú ušetriť obrovské mesačné náklady. Nerobíme zo seba značku, ale komunitu. Poradiť a pomôcť s otázkami ohľadom obnoviteľnej energie. Pomôcť vyznať sa v spleti ponúk. Vybudovať si dôveru, že odporúčame to najlepšie pre všetkých a teda pomer cena/výkon. Nepriživovať sa na ľuďoch, lebo my sami sme ľudia. My sami sme užívateľmi obnoviteľnej energie a preto to máme aj na sebe odskúšané. Sme Sebestační. Doslov Podľa štatistík Census Pulse až pol milióna ľudí na konci septembra 2020 meškali splatením hypoték či s platením režijných nákladov na domácnosť. Mali minimálnu či nulovú dôveru, že ďaľší mesiac sa im to podarí s platiť včas. V ekonomickej neistote je nesmierne obtiažne sporiť na horšie časy. Veľmi nás preto hnevajú firmy, ktoré si spravili biznis z udržateľných zdrojov a premršťujú ceny. Nie je to možné aby si vlastnú energiu vyrábali iba bohatí. Potrebujeme aby boli sebestační všetci, jedine tak môžeme zachrániť našu planétu a naše peňaženky. V dome s rekuperáciou, tepelným čerpadlom a s fotovoltaikou sa viete dostať na 30,- €* za mesačné režijné náklady. * Úspora je vypočítaná na základe integrovanej ceny elektriny vrátane DPH v sadzbe DD2 s platnosťou od 1. 1. 2020. Dosiahnutá úspora sa može líšiť od geografickej polohy, orientácie panelov, spotrebiteľského správania či mikroklimatických podmienok.

Tento blog je platený.