Denník N

Olejové parfumy na pranie s vôňou inšpirovanou svetovými výrobcami parfumov

vzorky na pranie giovani

Parfumy na pranie Giovani predstavujú inovatívnu alternatívu k používaniu bežných aviváží pri praní. Obsahujú kvalitné prírodné esenciálne oleje, ktoré dodávajú bielizni dlhtrvácnu vôňu aj po niekoľko dní po vypratí. Tieto oleje na pranie neobsahujú prísady škodiace ľudskému zdraviu a nie sú testované na zvieratách. Sú vhodné pre všetky druhy textílií vrátane jemného hodvábu a špeciálnych športových materiálov. V rámci udržateľnosti sú parfumy na pranie Giovani vyrábané v Európe.

Parfumy na pranie Giovani nezanášajú pračku

Pri používaní bežnej aviváže sa niekedy stáva, že na pračke sa po praní nachádza mazľavý povlak spôsobený nesprávny dávkovaním aviváže či inou nesprávnou technikou prania, ako je napríklad príliš plná pračka. Tento povlak často obsahuje aj nečistoty pochádzajúce z pranej bielizne a časti pracieho prášku, čo je dané textúrou samotnej aviváže, ktorá tieto prvky zachytáva. Neraz sa pritom stáva, že časti aviváže, nečistôt a pracieho prášku ostávajú aj na opratých textíliách. Výhodou parfumov na pranie (parfémov na praní) je skutočnosť, že na oblečení nezanechávajú žiadne nečistoty a rovnako ani na pračke. 

TIP: 

Parfém do prania Giovani má aj antistatické a antikrčivé vlastnosti, pričom pomáha udržiavať farbu praného oblečenia. 

parfemy na pranie giovani
Giovani Gold

Dlhotrvajúca vôňa inšpirovaná svetovými výrobcami parfumov

Oleje na pranie Giovani sú charakteristické vôňami inšpirovanými svetovými výrobcami parfumov. Vďaka dlhotrvajúcej vôni bielizne tak nie je pri nosení takto opratého oblečenia viac potrebné používať parfum ešte aj na telo. Vôňa pritom neruší svojou intenzitou a dokonca sa pri nosení takto vypratého oblečenia dostáva na telo menej vonných látok, ako pri priamej aplikácii parfumu na telo.

TIP: 

Olejové parfémy na praní neobsahuje látky škodiace ľudskej pokožke, ani látky, ako sú parabény, mikroplasty či nanolátky a ani iné ďalšie škodlivé substancie. 

Oleje na pranie vhodné pre všetky druhy textílií 

Klasická aviváž by sa v praxi nemala používať pri viacerých náročných materiáloch, ktoré sú napríklad určené na odvádzanie potu alebo vsakovanie tekutín, ako je funkčné športové oblečenie, uteráky alebo spodná bielizeň. Takéto obmedzenie však neplatí pre používanie olejových parfumov na pranie (mosóparfümök). Bielizeň pritom vonia a nestráca všetky charakteristiky ani po vysušení v sušičke na bielizeň.

 


Foto: elements.envato.com, giovani.sk

Teraz najčítanejšie

logo

giovani.sk

Produkty Giovani prešli pri svojom vzniku dlhým procesom, do ktorého sme sa pustili až po dôkladnom preskúmaní trhu a ponúk výroby, aby sme vám mohli priniesť tie najkvalitnejšie produkty. Nápad bol vyvinutý ako odpoveď na to, ako dosiahnuť vôňu oblečenia aj bez použitia flakónového parfému. Za cieľ sme si dali, aby bielizeň po vypratí nebola len čistá, ale aj dlhodobo voňavá.

Tento blog je platený.