Denník N

Bielenie zubov doma s profesionálnym bieliacim efektom

bielenie zubov doma

Nejeden z nás už stál pred dilemou o tom, či na využiť profesionálne služby odborníkov, alebo sa pustiť do určitej činnosti bez odborného dohľadu. Takýto rozpor prežívajú aj niektorí záujemcovia o bielenie zubov doma a tak sa v nasledujúcich riadkoch bližšie pozrieme na to, aké sú benefity a úskalia oboch menovaných fenoménov.

Profesionálne bielenie zubov

Profesionálne bielenie zubov štandardne vykonáva zubný lekár alebo dentálny hygienik, pričom obaja sú odborníkmi v danom segmente s potrebnou praxou a technickým vybavením. Služba je väčšinou dostupná na objednávku a je spoplatnená podľa aktuálneho cenníka daného lekára špecialistu. Na výkon si tak treba rezervovať potrebný čas v rámci pracovných aj osobných záležitostí.

TIP: 

Ak je profesionálne bielenie zubov vykonávané v ambulantnom prostredí, podľa mnohých lekárov by sa aj toto ošetrenie malo realizovať až po zhodnotení celkového zdravotného stavu klienta. 

Domáce bielenie zubov

Už viac ako 15 rokov je záujemcom na trhu k dispozícii alternatíva k profesionálnemu bieleniu chrupu, ktorú zastupujú bělící pásky na zuby Crest. V porovnaní s profesionálnym bielením zubov možno tento zákrok vykonávať v pohodlí domova kedykoľvek, keď na to máme čas a priestor, nie je pritom nutné sa nikam vopred objednávať a ani si vyhradzovať čas potrebný na cestovanie spojený s návštevou zubnej ambulancie. Bielenie zubov pomocou bieliacich pásikov Crest je aj oveľa lacnejšie.

domace bielenie zubov

TIP: 

Aj pri bielení zubov doma však výrobca odporúča záujemcom, aby zhodnotili predchádzajúce vyšetrenie u lekára a celkové posúdenie zdravotného stavu s ohľadom na cieľ, ktorým je bielenie zubov doma. 

Zopár zaujímavostí o bielení zubov doma, ktoré k nám prišlo z USA

Bieliace pásiky Crest sa vyrábajú v Spojených štátoch amerických, odkiaľ sa vďaka svojej popularite postupne rozšírili do mnohých ďalších krajín sveta vrátane Slovenska. Za viac ako 15 rokov pôsobnosti na trhu sa predalo vyše 23 miliónov balení týchto produktov. Bieliace pásiky (professzionális fogfehérítés) dosahujú vysokú bieliacu účinnosť vďaka tomu, že obsahujú rovnaké ingrediencie, ako používajú zubní lekári pri ambulantnom bielení zubov. Domáce bielenie zubov pomocou bieliacich pásikov Crest odporúča aj American Dental Association.


Foto: elements.envato.com

Teraz najčítanejšie

logo

bieliace-pasiky.com

Značka CREST, je inovátorom v oblasti zubnej hygieny už od roku 1955 a v tejto oblasti je vedúcou značkou v Spojených štátoch amerických už viac ako 45 rokov. Dnes je CREST absolútne najdôveryhodnejšou značkou v oblasti zubnej hygieny. Do sortimentu značky patria najmä veľmi obľúbené bieliace pásiky na zuby, ktoré vám vyčaria na tvári vytúžený biely úsmev.

Tento blog je platený.