Denník N

Hľadáte kvalitnú obuv za rozumnú cenu? Zoznámte sa s nemeckou značkou Tamaris

Patríte aj vy k milovníčkam štýlovej obuvi? Na trhu nájdeme množstvo luxusných topánok, ktoré sa pýšia svojim dizajnom a kvalitou, no pri nákupe nás často prekvapí ich vysoká cena. Čo by ste ale povedali na to, že existuje aj značka, ktorej filozofiou je, že kvalitné topánky by si mala vedieť dovoliť každá žena? Touto značkou je nemecká značka obuvi Tamaris. Ešte ste o nej nepočuli? Tu je všetko, čo o nej potrebujete vedieť.

Kto je za značkou Tamaris?  

Značku založil v roku 1967 nemecký podnikateľ Gorst Wortmann, ktorý ju pomenoval po svojej neteri. Z rodinnej firmy nakoniec vznikol Wortmann Schuh-Holding KG, pod ktorý spadajú aj iné známe značky ako S. Oliver, Caprice, Marco Tozzi a Jana. Misiou značky bolo od samého začiatku ponúknuť svojim zákazníčkam kvalitu za rozumnú cenu. Táto stratégia sa firme vyplatila a nasledoval jej rýchli rast. Wortmann Group je dnes jedným z najväčších výrobcov obuvi v Európe a produkty značky Tamaris sa predávajú vo viac ako 15,000 predajniach v 70 štátoch sveta.

Čomu vďačí za svoj úspech? 

Značka je medzi ženami obľúbená hlavne vďaka svojej inovatívnosti, spoľahlivej kvalite a nadčasovosti svojich výrobkov. Práve inovácie boli tým, čo Gorst Wortmann považoval za kľúčové, aby značka ostala vždy krok pred svojou konkurenciou. Presne tak vznikli inovatívne technológie ako Antishokk, Touch it, Duotex a Primaloft zabudované do Tamaris obuvi. Kým Antishokk tlmí nárazy pri chôdzi, čím chráni kĺby a chrbticu, komfortné stielky Touch it maximalizujú komfort pri nosení a odbúravajú únavu nôh. Posledné dve technológie zase udržia vaše chodidlá v suchu a v teple aj vo vlhkom počasí.

Inovatívnosť značky Tamaris sa tým však nekončí. V roku 2020 upútala svojou digitálnou kampaňou s názvom „Kto je Júlia“, v ktorej viaceré ženy s týmto menom zdieľali svoje jedinečné príbehy. Značka odvtedy úspešne pokračuje v oslave skutočných žien, ich rôznorodosti a jedinečnosti, čím si získala ešte viac zákazníčok.

Tamaris nie je len o dámskej obuvi

dámskom sortimente Tamaris už dávno nenájdeme len topánky. Značka sa od svojho vzniku vždy snažila hľadať nové riešenia pre svoje zákazníčky, čo viedlo k postupnému rozširovaniu jej ponuky. Medzi jej produkty ako prvé pribudli kabelky, tašky a iné doplnky ako napr. peňaženky a dáždniky. A to ani zďaleka nie je všetko! Kreativita značky nemá hraníc a preto nás určite čoskoro prekvapí niečím novým.

Či ste už ženou, ktorá si vyberá na základe kvality, štýlu alebo je pre vás dôležitá spoločenská zodpovednosť značky, Tamaris výrobky vás určite oslovia. Táto značka sa okrem iného hrdí aj tým, ako dokonale pozná svoje zákazníčky a ich potreby. Ak je pre vás ešte stále nová, pokojne si ju otestujte už túto zimu na vlastných nohách!

Teraz najčítanejšie

Robel

Robel

"Veríme, že zdravie začína v nohách. Správna topánka má pozitívny vplyv na naše zdravie a zároveň je súčasťou našej identity. Preto ponúkame topánky od renomovaných svetových výrobcov, ktorí sa vyznačujú produkciou kvalitnej, módnej a komfortnej obuvi. Do našej ponuky vyberáme pre Vás to najlepšie, aby ste mohli dopriať svojim nohám všetko: krásu, zdravie a štýl. " Robel.sk

Tento blog je platený.