Denník N

Gabor obuv je jednotkou vo svojej kategórii. Tu je 5 vecí, ktoré ju robia výnimočnou

gabor členková obuv

Gabor je populárna nemecká značka obuvi, ktorá je už roky synonymom pohodlia a kvality. Ak Gabor obuv poznáte, určite viete, aké sú jej prednosti. No ak ste sa s ňou náhodou ešte nestihli zoznámiť, tu je 5 vecí, ktoré ju robia skutočne výnimočnou.

Gabor obuv má za sebou vyše 100-ročnú históriu

Zakladateľmi značky Gabor boli bratia Bernhard a Joachim Gaborovci, ktorí v roku 1949 otvorili obuvnícku fabriku v meste Barmstedt pri Hamburgu. Skúsenosti s týmto remeslom získali od svojho otca, ktorý začal s výrobou vlastnej obuvi už v roku 1919. Pius Gabor spolu s manželkou zahynuli koncom II. druhej svetovej vojny, kedy bol úplne zničený aj ich biznis. Bernhard a Joachim nadviazali na otcovo dedičstvo a vďaka neprestajným inováciám uspeli doma aj vo svete. Gabor obuv sa dnes predáva v 63 štátoch sveta a medzinárodne patrí k najuznávanejším značkám dámskej obuvi.

Značka využíva inovatívne technológie pre ešte viac pohodlia

Bratia Gaborovci boli nielen šikovní podnikatelia ale aj skutoční prekopníci obuvníckeho remesla. Svoje výrobné procesy neprestajne inovovali a nové technológie zapracovali aj do svojej obuvi. Best fitting, Hovercraft, Soft move & Softsmart či vymeniteľné stielky Optifit sú len niektoré z množstva technológií, s ktorými značka pracuje. Práve vďaka nim sa v Gabor obuvi cítite výborne už od prvého kroku.

Gabor topánky nielen skvelo vyzerajú ale aj perfektne sedia

Gabor sa riadi heslom, že „len topánky, v ktorých sa žena cíti úplne pohodlne, dokážu vyzdvihnúť jej dokonalý vzhľad.“ Cieľom značky je preto vyrábať topánky, ktoré padnú na každý typ nohy. Gabor obuv preto nájdeme v rôznych šírkach (F / G / H) ako aj v nadmerných veľkostiach. Značka v roku 2006 dokonca priniesla sofistikovaný dizajn čižiem, vďaka ktorému si môžete vybrať ten správny pár aj podľa šírky vašich lýtok.

Prioritami značky sú vysoká kvalita, odolnosť a udržateľnosť

Gabor má obzvlášť vysoké nároky na kvalitu materiálov, z ktorých svoje produkty vyrába. Kožené usne sa u dodávateľov vždy individuálne kontrolujú a pokyn k ich nákupu sa dá len vtedy, ak majú tie správne vlastnosti. Gabor totiž nechce vyrábať topánky len na jednu sezónu. Práve naopak! Chce, aby ženy našli svoj obľúbený pár, ktorý im vydrží celé roky. S tým ide ruka v ruke aj čestná, férová a udržateľná výroba, za ktorú značka získala mnohé ocenenia.

Gabor ponúka širokú ponuku produktov na celý rok

Značku Gabor reprezentujú tri produktové rady: Gabor Fashion, ktorá predstavuje najnovšie módne trendy zo sveta dámskej obuvi; Gabor Comfort, ktorá kombinuje módne trendy s ďalšími exkluzívnymi prvkami a kabelky a tašky Gabor, ktoré sa hodia na každú príležitosť. Nezáleží teda na tom, či hľadáte niečo formálne, športové, minimalistické alebo sezónne. Zo širokej ponuky dámskej Gabor obuvi si určite vyberiete.

Teraz najčítanejšie

Robel

Robel

"Veríme, že zdravie začína v nohách. Správna topánka má pozitívny vplyv na naše zdravie a zároveň je súčasťou našej identity. Preto ponúkame topánky od renomovaných svetových výrobcov, ktorí sa vyznačujú produkciou kvalitnej, módnej a komfortnej obuvi. Do našej ponuky vyberáme pre Vás to najlepšie, aby ste mohli dopriať svojim nohám všetko: krásu, zdravie a štýl. " Robel.sk

Tento blog je platený.