Denník N

Boris Kollár má v tomto naozaj pravdu

Ľudí na Slovensku najviac trápi finančná zadlženosť, finančné otrokárstvo a hlavne nespravodlivosť. Tvrdí to strana Sme rodina – Boris Kollár.

S tým treba naozaj súhlasiť, a preto aj táto predvolebná kampaň by mala byť podľa mňa venovaná aj ekonomike, a teda nielen Ficovi a Matovičovi. Pozrite si však média tlačené, či tie elektronické od internetu až po televíziu všade sa tam dookola riešia len špinavé politické kauzy.

Z hľadiska dôležitosti problémov, ktoré má Slovensko by mala byť ekonomika TOP témou, ale ako vidíme ekonomika nie je, a ani nebude TOP témou, tejto predvolebnej kampane, a pritom keby bola naša slovenská ekonomika TOP témou, tak tu dnes nemáme problémy a štrajky v zdravotníctve, školstve. Nemáme tu toľko exekúcií. Nemáme tu takú nezamestnanosť. Občania by neboli zlou a jalovou politikou vyháňaní za prácou z rodnej vlasti do cudziny.

Keď sa dokonca robil prieskum, ktoré témy ľudia umiestňujú v TOP 5, ktoré by politici mali riešiť tak 1. TOP témou je tvorba nových pracovných miest, 2. TOP témou je  zlepšovanie životnej úrovne, 3. TOP témou je zdravotníctvo, 4. TOP témou je  korupcia a poslednou 5. TOP témou je  súdnictvo, teda hlavne vymožiteľnosť práva.

Myslíte si priatelia, že témy v tomto poradí sú aj na blogoch najčítanejšie? Tak to určite nie. Boris Kollár hovoril, že do politiky vstúpil preto, lebo sám nedokáže riešiť finančné problémy, s ktorými sa na neho obracajú denne ľudia. Má pravdu. Len systém a silná ekonomika dokáže týmto ľuďom naozaj pomôcť.

Aj červenými tak dookola ospevovanom Švédsku však nedávajú občanom pred voľbami korupčné balíčky, ale občanom dávajú systém, ktorý im dá silnú ekonomiku. Systém, ktorý im dá prácu,  a dobre platenú prácu. Štrajky  učiteľov, štrajky zdravotných sestier, zadlženosť, cez  3 milióny exekúcií, ale aj nedostatok peňazí v celom štáte môže vyriešiť len silná ekonomika, a nie korupčné balíčky. Sociálny štát bez silnej ekonomiky neexistuje nikde na svete. My všetci i voliči Smeru predsa potrebujeme  fungujúce školstvo, fungujúce zdravotníctvo, a fungujúce súdnictvo, ako vlaky zadarmo a iné korupčné balíčky, ktorú sú aj tak len zaplatené z našich peňaženiek.

Preto voľme v týchto voľbách nielen srdcom, ale aj rozumom. Voľme preto v týchto voľbách ekonomiku, a nie jalovú politiku plnú špinavých politických káuz. Preto zvážte priatelia slobody a demokracie, či aj vy by ste nemali v tých marcových voľbách podporiť celkom novú  a našu slovenskú ekonomiku, viď. www.bindas.eu

Stále dookola publikované špinavé politické kauzy sú síce aj v týchto blogoch najčítanejšie, ale nevyriešia nič. Hypotekárne otroctvo, exekúcie, nespokojnosť učiteľov, zdravotných sestier, ale aj iných môže vyriešiť len silná ekonomika, len tá poskytne zdroje pre vyššie platy, i vyššie dôchodky. Kým však ekonomika nebude TOP témou, ale TOP témou budú len špinavé politické kauzy, tak sa ďaleko asi nedostaneme.

P.S. Aspoň 1 hlas z vašej rodiny nech volí ekonomiku, a nie opäť len dnešnú jalovú politiku. Ďakujem. Preto priatelia silného Slovenska zdieľajte tento blog, a tak pomôžte vašim priateľom, aby v týchto marcových voľbách volili radšej novú slovenskú ekonomiku, ako starú a jalovú politiku.

 

 

 

Teraz najčítanejšie

Bindas Tibor

SaS 109 Bindas. Slovensku na www.BINDAS.eu ponúkam viac ako Pellegrini, Fico, Danko a Kotleba dokopy. "3M" Moc Morálnym Múdrym a Slovensko bude silné a spravodlivé pre všetkých. Moje blogy sú moje podozrenia, hodnotové súdy, fikcie na veci verejne. Sú písané vo verejnom záujme. Milujem Slovensko. Slovensko má na viac.