Denník N

…a aj gay môže byť CHLAP, p. Pellegríni!

Video na mňa vyskočilo odniekadiaľ a tak ako pozerám koncert Pink Floyd na STV2 o 3.30am tretikrát po sebe, tak tretíkrat pozerám túto krátku video prezentáciu.

Mimochodom, kde sa p. Pellegrini vyjadril jasne k niečomu takému ako napovedá titulok?! Ste majster inotaja, falšu a predstieraných emócií, p. Pellegrini. Tak ako je zostrihané profesionálne to video, tak je starostlivo pripravený aj tento prejav. Robilo sa na ňom dlho, robili na ňom viacerí. Každá veta, slovo a emócia je starostlivo načasovaná . Ak už ste už tú tému nezdieľanej domácnosti začal, tak bolo možno férové dodať niečo ako, že žijete sám, preto že ste nemali doteraz to šťastie na partnerku, či partnera. Na kandidáta na prezidentský úrad by to bolo férové, bolo by to správne. ‚Tvrdá politická práca‘ to je tak lacné pán expremiér. Mimochom ten správny čas na pravé farby človeciny bol možno práve po tom nešťastí na Zámockej ulici. Napriek všetkým nesmiernym animozitám, ktoré k vašej strane prechovávam, by som si vás začal vážiť. Celej komunite, všetkým tým ľuďom to mohlo nesmierne pomôcť. Slovensku to mohlo pomôcť. To bol ten čas. Žijete sam so sebou v klamstve p. Pellegrini, a v klamstve vediete aj politicky súboj, klamstvom ťaháte aj tým ľudí za sebou. Útočite na ich emócie s premysleným kalkulom… lstivo, zištne.
P. S. Mimochodom p. Pellegrini aj gay môže byť CHLAP, verte mi! U mňa ste tak ničím… ani rovným človekom, ani tým správnym CHLAPOM, čo sa zachoval v správny čas tak ako mal!

Teraz najčítanejšie

Marek Hlina

https://www.youtube.com/playlist?list=PLirstEfM3NLi5fwJjFyRYNM3xCaxXxiZy