Denník N

Pánska taška cez rameno: Prečo ju potrebujete mať?

Jedným z najpopulárnejších trendov v pánskej móde je bezpochyby crossbody taška. Podľahli ste mu aj vy? Ak nie, možno by ste mali. Pánska taška cez rameno je nielen štýlová, ale aj neuveriteľne praktická. Tu je 5 dôvodov, prečo je taká populárna.

Je pohodlná a ľahko sa nosí

Pánsku tašku cez rameno môžete nosiť viacerými spôsobmi. Klasická crossbody taška by mala byť umiestnená krížom cez telo tak, aby sedela tesne nad vaším bokom. Ak ste však minimalista a nenosíte toho so sebou veľa, veľmi trendy bude pôsobiť aj bližšie k hrudníku. Pokojne si ju však môžete zavesiť aj cez plece ako klasickú messenger tašku. Navyše, niektoré modely sa dajú držať aj v ruke. Stačí si len vybrať, čo vám je najpohodlnejšie a zvoliť podľa toho ten správny model.

Je všestrannejšia ako iné tašky

Možno si vravíte, na čo mi bude crossbody taška, keď mám doma ruksak. Ten však nie je ani zďaleka taký všestranný ako pánska taška cez rameno. Pánske batohy majú totiž úplne iný účel. Do práce, telocvične, či do hôr ich síce využijete, no tam, kde toho nepotrebujete až tak veľa, si ich asi nevezmete. Ruksak si navyše potrebujete dať vždy dole (aspoň z jedného pleca), keď z neho niečo potrebujete vybrať. Crossbody tašky sú naopak navrhnuté tak, aby ste v nich mali vždy všetko po ruke.

Ochráni vás proti vreckárom

Niektorí páni sú presvedčení, že si vystačia aj bez tašky. Spoliehajú sa pritom na svoje vrecká. Preplnené vrecká sú však nielen nepekné, ale aj nepohodlné. Nehovoriac o tom, že sú veľkým lákadlom pre vreckárov. Crossbody taška je v tomto doslova záchranou. Bezpečnejšia je aj v porovnaní s inými taškami. Nosiť sa dá totiž aj na hrudi, tesne okolo tela. Je tak skvelou voľbou aj na koncerty, či iné príležitosti, kde opatrnosti nie je nikdy dosť.

Dodá vášmu outfitu štýl

Obliekate sa radi štýlovo? Pánska taška cez rameno je výborným doplnkom, ktorý váš outfit príjemne ozvláštni. Väčšina modelov je navrhnutá v príťažlivom minimalistickom štýle, ktorého veľkou výhodou je aj to, že sa ľahko kombinuje s každým oblečením. Siahnuť však môžete aj po modeloch s extravagantnejším vzhľadom. Crossbody taška tak dokáže byť nielen praktickým spoločníkom, ale aj skvelým spôsobom na vyjadrenie vášho osobného štýlu.

Pestrý výber vás určite nesklame

O tom, že sú pánske tašky cez rameno práve in, svedčí aj rastúce množstvo rôznych modelov všetkých štýlov, materiálov a veľkostí. Elegantné kožené modely určite oslovia tých, čo hľadajú niečo formálne napr. do práce. Pôsobivým dizajnom však vedia prekvapiť aj tašky z kvalitného syntetického materiálu či textilu. Rafinované detaily crossbody tašiek sú navyše nielen štýlové, ale aj vysoko funkčné. Ich účelom je zabezpečiť predovšetkým vaše pohodlie a ľahký prístup k vašim veciam.Zišla by sa pánska crossbody taška aj vám? S výberom môžete začať v internetovom obchode Robel.sk.

Teraz najčítanejšie

Robel

Robel

"Veríme, že zdravie začína v nohách. Správna topánka má pozitívny vplyv na naše zdravie a zároveň je súčasťou našej identity. Preto ponúkame topánky od renomovaných svetových výrobcov, ktorí sa vyznačujú produkciou kvalitnej, módnej a komfortnej obuvi. Do našej ponuky vyberáme pre Vás to najlepšie, aby ste mohli dopriať svojim nohám všetko: krásu, zdravie a štýl. " Robel.sk

Tento blog je platený.