Denník N

A je to tu, nevyfarbili sa naši hlavní „politickí chameleóni“ na červeno?

V médiach už prebehla správa, že KDH, Most, a ani Sieť nepodpíšu Deklaráciu zodpovednosti za Slovensko, ktorá má odmietnuť spoluprácu so Smerom-SD.

Prečo je odrazu taký problém s tým podpisom?

Ako je známe tak už v októbri predsa pán Procházka uvítal rozhodnutie strany SaS prihlásiť sa k potrebe nahradiť súčasnú červenú vládu novou koaličnou zostavou.

Strana SaS na čele s pánom Sulíkom už teda v októbri vyzývala pravicové strany, aby k nej pridali podpis. „Vyzývam všetky tri pravicové strany, #Sieť, KDH a Most, aby pridali svoj podpis pod deklaráciu, ktorá hovorí o spolupráci pravicových strán.

Čo sa od vtedy zmenilo?

Naozaj chcú KDH, Most-Híd a Sieť pravicovú vládu? Tak prečo je odrazu taký problém s podpisom?

Politika je naozaj asi plná rôznych „zvierat“, sú tu krysy, chameleóni, hyeny, pijavice, atď., atď.

Priatelia, priznám sa, že čo sa zaoberám politikou, tak sám som ako MVDr. zaskočený a prekvapený, koľko „zvierat“ je v tej našej politike, a aké veľké tu máme to naše „politické ZOO“.

Myslím si, že to naše „politické ZOO“ naozaj potrebuje aj veterinára. Keď si myslíte to isté, tak Vám ďakujem za váš hlas, a voľte SaS. Tu v SaS máte predsa 100% istotu, že váš hlas nakoniec neskončí na strane červených, lebo ako vidíte tých „politických chameleónov“ je v našej politike stále dosť.  Čo by ste povedali priatelia napríklad na tieto slová?: Čistejších, ako sme my, nenájdete. Béla Bugár

Priatelia aj v týchto marcových voľbách by sme si všetci mali uvedomiť, že život je ako Ferrari, je drahý a rýchly, a preto nestraťme ďalšie 4 roky v červených politických kauzách, pri „politických chameleónov“.

Zdieľajte tento blog i link www.bindas.eu na svojom Facebooku, a pomôžte aj iným priatelia vidieť, čo sa tu v tom našom „politickom ZOO“ stále deje, a pomôžte aj vy naplniť heslo T. Jeffersona: „Keď sa nespravodlivosť stane zákonom, odpor sa stane povinnosť.“ Ďakujem.

 

 

 

Teraz najčítanejšie

Bindas Tibor

www.BINDAS.eu "3M" Moc Morálnym Múdrym a Slovensko bude silné a spravodlivé pre všetkých. Inak bude platiť: Nakoniec vám budú vládnuť tí neschopnejší z vás. To je trestom za neochotu podieľať sa na politike. Platón Moje blogy sú moje podozrenia, hodnotové súdy, fikcie na veci verejne. Sú písané vo verejnom záujme. Milujem Slovensko. Slovensko má na viac.