Denník N

Smer prúser

Od roku 2006 intenzívne hútam, aký benefit majú tie hordy Slovákov, ktoré volia Ryšavého Kornela, alebo jeho klony. Isto je veľa takých, ktorí majú nejaký kšeft, ktorí sú tupí ako bedňa gitu a majú nejaký flek, ale určite je aj veľa takých, ktorí z neho nemajú ale že vôbec nič. Žiadne lepšie dôchodky, žiadne lepšie platy, žiadne nižšie ceny. A napriek tomu ho volia. Takže to musí byť niečo iné, čo ich púta ku kreatúram, ako Ryšavý Kornel.

Ryšavý Kornel sa za asistencie esenesáckych dezolátov a zmutovaných smerákov z Hlasu utrhol z reťaze a jediné sympatické na tom je, že už nemusí nič hrať. Už nemusí predstierať, že je demokrat, že je dobrák, že je čestný, alebo mu záleží na niečom inom, ako ochrániť svoju mafiánsku kohortu pred basou.

Zistil to ľahko. Napriek tomu, čo všetko napáchal v minulosti, uvidel, že ak bude dostatočne primitívny, surový a podlý, získa srdcia a hlas takého množstva Slovákov, že to stačí na to, aby vládol. A keďže nikto, okrem príslušníkov mafiánskeho zoskupenia okolo smerohlasáckoesenesáckej tlupy nebude nijako profitovať, naopak, táto komická krajina sa rúti do záhuby, tak jediným racionálnym vysvetlením prečo majú takú podporu, ktorá sa nie že po voľbách nezrútila, ale možno aj trošku rastie je to, že voliči týchto dezolátov a banditov sú mentálne presne tak isto nastavení, ako oni.

Žiaden holubičí národ, to je tak smiešny mýtus. Bolo to tak v minulosti a dnes je to snáď ešte horšie. Závisť, nenávisť, zloprajnosť, škodoradosť, zlomyseľnosť, kolaborácia s pánmi a surovosť sú charakteristické črty veľkej časti našich spoluobyvateľov tejto komickej krajiny. A Ryšavý Kornel to nakoniec zistil. Že stačí mať za sebou luzu, ktorú vyšteklí presne týmito pudmi, rozpáli v nich tieto vlastnosti a úplne mu to stačí na to, aby mohol vládnuť.

Možno vás napadne, že vo voľbách 2020 dostal ten gauner mokrým uterákom po papuli, keď ho prevalcoval Matovič so svojou srandovnou „sebránkou“ pouličných „obyčajných ľudí“. Nemyslím si to. Bolo to znova a zase fatálne rozhodnutie tohto národa, dať obrovskú moc do rúk vyšinutej narcistickej osobnosti, trpiacej komplexom mesiášstva, ktorá tú teoretickú šancu, zbaviť sa smeráckej mafie svetelnou rýchlosťou pochovala. Trnavský pacient je zákerný, pomstychtivý narcis, presvedčený, že je stelesnením nového Mesiáša, ktorému absolútne nezáleží na ničom inom, ako na celebrovaní jeho vlastnej geniality, na patologickej túžbe, aby ho všetci milovali a zbožňovali a bol obklopený síce tupými, ale bez výnimky absolútne lojálnymi mopslíkmi, ktorí si nikdy a za žiadnych okolností nedovolia čo i len zapochybovať o jeho nadpozemskej genialite.

Vo viacerých vlastnostiach sa podobá na Ryšavého Kornela. Ale Ryšavý Kornel je predsa len lepší hráč. A ľud, vidiac po roku 2020, že dal šancu inému šialencovi, ktorý dokonale domrvil a zničil čoho sa dotkol, tak sa vrátil k osvedčenému. Zveril veci verejné napäť do rúk tomu najodpornejšiemu, čo tu máme. Nuž, milí dezolé, dnes sa ešte vytešujete, ako ste dali tých „liberálov“ dole, aj keď si tipnem, že počas krátkych stavov, keď nie ste pod vplyvom omamných a návykových látok, máloktorý z vás vôbec vie, kto a čo je liberál (nenápadne prezradím, že liberalizmus je sloboda), tak sa onedlho prebudíte ako do zlého sna.

Ak niekto, kto si ctí, volí a uznáva hyenu, ktorá sa správa ako ruský agent, ktorá zosmiešňuje napadnutú krajinu a velebí ruského Hitlera, na ktorého je mimochodom vydaný medzinárodný zatykač!, ktorá podľa mňa pácha vlastizradu, je presne taká istá hyena. Pochopím, že prostý ľud, historicky ľud bírešov a sluhov nenávidí každého úspešného, závidí každému, kto má o euro viac, ale to, čo robí ten trpasličí psychopatický magor v Kremli, tak to by malo zapnúť nejaké svetielko aj v prechľastanej tekvici najblbšieho jedinca. Že toto je náš najväčší nepriateľ, toto je potenciálne 3 svetová vojna, že tam sa nachádzajú magori, ktorý sa vyhrážajú preventívnymi jadrovými útokmi na civilizovaný svet v prípade, ak prehrajú vojnu na Ukrajine.

Tu by aj ten najblbší z blbov mal aj svojou rebríčkovou nervovou sústavou intuitívne chápať, že to by bol koniec jeho biedneho života tak, ako ho pozná. Že by bol koniec žúrky, pokoja, prosperity. Prišiel by chaos, hlad, vojna, bieda, nepokoje a z veľkej pravdepodobnosti aj rýchla smrť. Najmä pre tých chudákov, ktorí nič nemajú.

Totiž, táto naša gaunerská elita má krížom krážom poschovávané prašule a aj keď mi to asi slovenský geniálny národ neuverí, tak títo by boli prví, ktorí by na súkromných tryskáčoch prchali ako potkani niekde ďaleko, aby si zachránili svoje životy, ak by začali ruskí „mierotvorcovia“ sypať jadrové rakety na civilizovaný svet. A mohli by tak preto, lebo majú nakradnuté obrovské peniaze a vedeli by si to zaplatiť.

A ak toto nezaberie, tak už úplne stačí, že čo i len náznakom znižovať a znevažovať to nám nepochopiteľné utrpenie Ukrajincov, masové vraždy civilistov ruskou hrdzavou armádou, mučenia, únosy detí, kobercové bombardovania obytných štvrtí, je niečo tak hyenistické, že niet na to slov. Mne je na vracanie z toho psychopatického ruského hajzlíka.

Nie som si celkom istý, ako vážne si môže niekto nezištne myslieť, že by sa mu lepšie žilo pod ruskou čižmou. Lebo som si takmer istý, že aj ten najväčší chcimír, najväčší milovník ruského Hitlera, by ani náhodou nechcel žiť v tom „vysnívanom“ Rusku, ani v nejakom ruskom deriváte. Jedna vec je tárať hlúposti a mať živobytie z toho, že ospevujem diktátora a teroristický režim, druhá vec je mať dôchodok vo výške 300 eur (priemer), alebo minimálnu mzdu 240 eur. Keď už im nevadí, že opoziční politici prakticky neexistujú, lebo tých pár odvážlivcov režim zavraždil a že ruský režim uzákonil, že odsúdený do gulagu môže byť každý, kto čo i len pípne niečo kritické voči režimu. Čiže fašizmus, ako vyšitý. To by ešte ten klasický slovenský kolaborant prežil, ale už si predsa len zvykol na to, že má relatívny luxus, že má elektriku, v zime teplo, splachovacie vecko, jeden z najsilnejších pasov na svete a slobodu verejne šíriť konšpirácie a bludy, za ktoré ho nikto nepošle na Sibír do koncentráku. To všetko by sa friško veru zmenilo.

Takže máme, alebo presnejšie máte úplný Dream Team (ja ho našťastie nemám), Ryšavého Kornela, máte Pellegriniho, z ktorého sa po voľbách stal čistý minifico a úplný mentálny a morálny odpad, generátora náhodných myšlienok. Kontroly na hraniciach sú stále, čudujme sa, aj po úspešnej a bombastickej akcii Štekaja Eštóka, ktorý jeden deň chytal migrantov a chytil ich 0 – len akosi to susedné štáty z nepochopiteľných dôvodov neocenili a stále sme na hraniciach kategória podradných občanov EÚ. Potraviny nezlacneli, mám pocit, že naopak. Energie nezlacneli ani náhodou, dopočuli sme sa z úst politických smerohlasákych superstar, že predvolebné sľuby na bilbordoch, že „Lacnejšie energie“ splnili, lebo vraj znemenali, že nezdražejú, ale zostanú také, ako boli. To len pre upresnenie pre blbcov ako ja, ktorý si myslel, že slovíčko lacnejšie znamená menej, ale vysvetlili nám bleskom, že to znamená nie viac.  Pohonné hmoty rastú. Páni vo vláde si zdvihli platy o 100%. Siske má šéfovať magor, ktorý chcel trhať hlavu špeciálnemu prokurátorovi a vrážať inému vidličku do oka a pomste venovať 110%, kvalifikáciou syn. Veru bude, ako nebolo.

Slovensko, odkedy vstúpilo do EU (našťastie sa to podarilo, lebo dnes s touto bandou by nás veru nezobrali) je čistý parazit. Vysáva podstatne viac peňazí z fondov EU, ako platí. Tie peniaze zarobili daňoví poplatníci iných, civilizovanejších a vyspelejších krajín EU. Zmyslom tých peňazí bolo a je, pomôcť žobráckym krajinám, akou je aj Slovensko, vybudovať demokraciu, upevniť ju, vybudovať infraštruktúru a pomôcť krajine priblížiť sa úrovni vyspelejších krajín. To nie sú peniaze na rozkradnutie, aj keď to mnohí politici tak vnímajú. Dokonca mi nie je jasné, aká obrovská miera tolerancie musí existovať, keď neustále posiela EU peniaze aj krajinám, kde sa vo veľkom rozkrádajú. Ako asi musia politici doma vysvetľovať svojim voličom, že ich peniaze sa v miliardových sumách futrujú do darebáckych štátov? Ako Slovensko, štát zlodejských politikov, ktorí si zákonom zabezpečujú beztrestnosť? A úplne som stotožnený s tým, že po prijatí novely trestného zákona, aby nám čistí platci EU peniaze stopli. A do šľaka, prečo by nemali? Naopak, dávno mali byť oveľa tvrdší. Na problematické krajiny, ktoré im neustále robia zle, krajiny kolaborujúce s ruským terorizmom, krajiny, kde sa vo veľkom kradne, kde za demontuje demokracia, kde sa objavujú diktátorské prvky, kde sa prenasledujú a vraždia novinári, kde prestávajú platiť zažité demokratické pravidlá. Lebo tými peniazmi nakoniec dotuje civilizovaná a vyspelá časť EU presne také maniere režimov, ktoré mali byť za pomoci európskych peniazov vykynožené. Takže je úplne legitímne a dokonca je to aj zdravé, keď pochybným vládam, ako sú napríklad títo smerohlasácki šmejdi, EU stopne financie. Na to totiž ako jediné počúvajú a to je ich jediný strašiak. A pre nás, jediná šanca, že zmiernia zvrhlé diktátorské a pomstychtivé chúťky smerohlasáckych kmínov.

Nuž záverom, prajem všetkým Slovákom veľa šťastných chvíľ s novým trestným zákonom, keď sa ešte len doserú z toho, aká kriminalita nastane. Vlastne, v takých podmienkach bude oveľa lepší biznis  byť lump, lotor, oplan, zlodej, násilník a gaunerský štátny zamestnanec, ako poctivo pracovať. Svitá vám na lepšie časy, milí moji! Len otázka, koľko normálnych ľudí v tej desivej a temnej krajine zostane žiť. Lebo ešte stále vlastníme silné pasy a bez problémov sa dá odísť. A to sme len na začiatku, ešte tri a pol roka má Ryšavý Kornel so svojou bandou čas vymyslieť, ako s vami vybabrať, aby nedopustil už nikdy, že by nevyhral voľby. A budeto tvrdé, surové a nemilosrdné.

Teraz najčítanejšie