Denník N

Vážený pán Pellegrini…

Malý a úprimný otvorený list.

Vážený pán Pellegrini,

chcem nenápadne povedať svoj názor, že ste lepší človek ako Robert Fico. Aj ako Danko či Harabin.

Máte však aj vy niekoľko zlých vlastností. A tú by mali podľa mňa poznať všetci vaši potencionálni voliči. Hovorí sa o vás kadečo. Aj to, že ste sluha či podporovateľ mafie, podržtaška či mini Fico s jamkami. Ale spýtam sa Vás, celkom otvorene:

 

Ako poviete NIE ľuďom, ako Fico, Blanár, Danko a ďalším? Ako budete vy s imidžom čivavy s amputovanými nohami brániť dobermanom robiť to, čo sa im zachce?

Ako budete podporovať ľudí, ktorí pomoc potrebujú, keď sa to akurát nebude páčiť politickým žralokom, keď ste sa vždy zachovali maximálne ako karas zlatý?

A ako budete brániť záujmy Slovenska a našich ekonomických, vojenských a ľudských spojencov, keď tí, ktorí s vami vždy manipulovali a rozhodne naďalej budú manipulovať, majú slová ako vlastizrada či proruský trol napísané na čele?

 

Ďakujem a aj keď sa odpovede nikdy nedočkám, myslím, že rozumnú odpoveď si môže položiť každý z nás. Prajem príjemný pekný deň a čím viac budete nie hlas podobný Ficovi, ale práve hlas nepodobný Ficovi, tým viac pomôžete ľuďom, ktorí chcú úplne normálne veci. Lepšie ceny, lepšie pracovné podmienky či lepšie vzdelanie.

P. S. Nemusíte odstupovať z prezidentskej kampane, ale ak by ste podporili svojho demokratického protikandidáta, tak by ste urobili niečo, čo by ľudia ako Fico nikdy neurobili.

Teraz najčítanejšie

Stanislav Hoferek

Som človek, ktorý si rád vyberá a dáva prednosť tolerancii pred nenávisťou. Mám rád otvorenú spoločnosť, úprimnosť a zdravú zvedavosť. Vlastním Greenie knižnicu a podporujem vzdelanosť a práce amatérskych autorov.