Denník N

Červené cunami sa blíži, ale nedarujme im víťazstvo zadarmo

Využijeme tieto voľby na vyčistenie politiky? Bude to priatelia, asi veľmi, veľmi tesné, ale je tu ešte nádej, že to nakoniec my všetci modrí dáme, a červené cunami nezničí Slovensko na celé 4 roky. Nech sa 5 marec nestane pre nás všetkých dňom rezignácie, ale naopak dňom revolúcie, naša vlasť potrebuje mať vo vedení vlastencov, a nie zlodejov.

Nezraďte Slovensko – poďte ho podporiť vo voľbách

Preto priatelia demokracie mobilizujme sa, aby  nová revolúcia mohla prísť už v týchto marcových voľbách. Protestný a nespokojný hlas ulice je treba počuť hlavne teraz vašim volebným hlasom, lebo ten bol, je a bude stále tým najsilnejším vašim hlasom. Špinaví politici sa vždy volieb báli, ako čert kríža, a pred každými voľbami sa preto trasú. Nedarujme im to.

Nečakajte na zmenu – voľte zmenu

Štrajky a protesty  sú jasným dôkazom beznádeje, sú jasným dôkazom toho, že tí čo „chránia Slovensko“, tak tí nevedia ochrániť Slovensko ani pred štrajkom. Preto protestovať a štrajkovať treba hlavne 5 marca vo voľbách.

Zvážte, či aj z vašej rodiny nepodporíte aspoň 1 krúžkom toto…

Môže sa obyčajný občan, bez goríl, bez sponzorov, bez platenej reklamy, a bez toho, aby bol sústavne v tlači, v televízii, v rozhlase, na internete prekrúžkovať ako nezávislý z nezvoliteľného 126 miesta na kandidátke SaS až do parlamentu, a to so svojou vlasteneckou víziou Slovensko krajina Kúpeľov, ktorú mi už stihla opísať aj SNS? Možno mi budete oponovať, že to robí aj pán Matovič. Máte pravdu, ale on dal do svojej kampane okolo 2000 000 €, je všade, a ja som do kampane nedal ani 1 cent.

Pozývam všetky nerozhodnuté a protestné hlasy zúčastniť sa tohto „krúžkovacieho experimentu“

Naozaj priatelia, pravda je taká, že v celej histórii Slovenska sa ešte nikomu nepodarilo prekrúžkovať, z tak vysokého, a z tak nevýhodného čísla 126 až do parlamentu, ale aj tak podstupujem tento experiment, hoci je každému jasné, že tento súboj je naozaj od začiatku nerovný, lebo  ísť obrazne povedané „dreveným nožíkom proti volebnému tanku“ je naozaj hazardom, ale na druhej strane otestujem tak našu slovenskú demokraciu a tento náš volebný zákon, volebný systém i mieru našej slovenskej demokracie.

Na tomto mojom volebnom „krúžkovacom“ experimente sa predsa jasne ukáže, či aj obyčajný občan, ktorý má svoju víziu o Slovensku, má v tomto našom demokratickom systéme vôbec šancu bez peňazí, bez sponzorov, či goríl dostať sa do najvyššej politiky, a do parlamentu.

Tí, čo ste niektoré moje blogy i čítali, možno mi dáte za pravdu, že boli často veľmi kritické, a veľa som tými blogmi riskoval, lebo víťaz volieb je už dnes jasný a dopredu istý, ale nemohol som konať inak. Kto nemá svedomie, ten nemá nič, a toho sa držím. Preto som už dnes pripravený na všetko, aj na krutú volebnú prehru, lebo sa držím hesla, že radšej prehrám v súťaži o voliča čestne, akoby som mal v súťaži o voliča vyhrať nečestne.

Z mojich všetkých blogov viete, a aj dnes si ich môžete všetky preletieť, aký som, a aký nie som. Viem, že moje blogy sa nemohli páčiť všetkým, a rešpektujem to. Ďakujem však všetkým, ktorí ma podporili a som rád, že vás pribúda.Demokracia je predsa o diskusii, a ani ja nie som dokonalý, aj ja mám svoje chyby. Chcel som do tejto nudnej kampane priniesť niečo nové, a tak som ponúkol Slovensku svoju novú víziu Slovensko Krajina Kúpeľov viď. www.bindas.eu

Úprimne a čestne sa priznávam, že sa uchádzam aj o váš krúžok

Áno, úprimne a čestne sa priznávam, že sa uchádzam aj o váš krúžok lebo v mojom prípade s číslom 126, na rozdiel od tých vpredu každý váš krúžok rozhodne. Nezabudnite priatelia aj na to, že tento súboj veľkých strán paradoxne nakoniec rozhodne malá strana SaS. Prečo? Lebo keď sa SaS nedostane do parlamentu, tak je už jasné, že toto červené  cunami už definitívne nad modrými zvíťazilo.

Možno tu moju aktivitu oceníte, a možno nie. Je to len na vás, či sa aspoň 1 hlas z vašej rodiny nezúčastní tohto „krúžkovacieho“ experimentu. Buďme však hrdí na seba, buďme hrdí na Slovensko a jeho možnosti.

P.S. 5. marec? Poberaj sa do „politického dôchodku“ ty červený politický starec. Tak poďme priatelia slobody na vec, voľte a krúžkujte 126.

Zdieľajte tento blog aj na vašom Facebooku, lebo čím nás bude viac, tým to červené cunami bude slabšie. Ďakujem.

Teraz najčítanejšie

Bindas Tibor

SaS 109 Bindas. Slovensku na www.BINDAS.eu ponúkam viac ako Pellegrini, Fico, Danko a Kotleba dokopy. "3M" Moc Morálnym Múdrym a Slovensko bude silné a spravodlivé pre všetkých. Moje blogy sú moje podozrenia, hodnotové súdy, fikcie na veci verejne. Sú písané vo verejnom záujme. Milujem Slovensko. Slovensko má na viac.