Denník N

Pellegríny realizuje Ficov plán z 2014 a je to pomsta nie za Matoviča ale za ich spoločnú porážku Kiskom

foto: TASR
foto: TASR

Netradične krátky blog, skôr by sa dalo povedať skôr vlog a aj to plagiátorsko-kopirantský. V duchu, raz videné je lepšie než 1000x povedané v kombinácii s pravidlom história sa opakuje a preto je najdobrejšou učiteľkou. Tak si pozrime archív RTVS a to prezidentskú debatu medzi Róbertom Ficom ak Andrejom Kiskom a zoberme si z toho každý, čo chceme. Ja som došiel k poznaniu uvedenému v titulke tohto v/b logu… Zaujímavá je taktiež zhoda s politickými témami: energetická kríza, hospodársky úpadok a vojna na Ukrajine.

Záznam z debaty prezidentských kandidátov Róberta Fica a Andreja Kisku konaného dňa 26.03.2014 po prvom kole prezidentských volieb. Kliknite a pozerajte; názor si vytvorte sami.

P.S. Dnes je deň bláznov, prijmite to ako môj príspevok do týchto bláznivých čias a osobný názor, že všetci politici sú vlastne len šašovia, čo sa len strašne vážne tvária… A riešenie všetkých kríz aj tak naozaj musíme robiť my občania. A buď sa zbláznime spolu s politikmi alebo ako občania zoberieme Slovensko do svojich rúk a zjednáme nápravu a poriadok.

 

Marcel Slávik, občan S

Teraz najčítanejšie

Marcel Slávik

Občiansky aktivista, predseda Združenia domových samospráv a dlhoročný bojovník za lepší život v mestách aj na vidieku, ochranca prírody. Marcel Slávik sa narodil na Myjave, žije v Bratislave, v Senici a v Sobotišti, ktoré mu prirástli k srdcu a je tu doma. Má tu rodinu, priateľov a rád tu trávi svoj čas športom ale aj kultúrou. Študoval na Fakulte matematiky fyziky a informatiky Univerzity Komenského, fakulte podnikového manažmentu Ekonomickej univerzity, Stredoeurópskej vysokej škole v Skalici v odbore ochrane životného prostredia a tvorbe krajiny. Teraz študuje právo na Univerzite Komenského. V profesionálnom živote bol manažérom slovenských firiem, úspešne riadil viacero zaujímavých projektov z oblasti infraštruktúry, informačných technológií, dopravy a energetiky. V roku 2006 spoluzakladal Združenie domových samospráv, ktorého je dlhoročným predsedom. Z tejto pozície sa dlhodobo zasadzuje o transparentnosť a zákonnosť rozhodovacích procesov a realizuje mnohé zaujímavé projekty a nápady skavlitňujúce život v meste. Bojuje za práva verejnosti vo verejnom priestore.