Denník N

To nie je možne!

tak veľa sa už o tom písalo, konajme, denne v láske! Poďme

Zdravím vás všetkých,

hneď takto na začiatku, prepáčte píšem to rýchlo ako mi to prechádza myslou.

Ľudia, to nie je možné!!! Som neskutočné pohnuty naším národom, niekedy som taký povzbudený kde a čo spravili a robia Slovaci nie len na Slovensku ale aj v zahraničí (verím, že sa vrátite, potrebujeme vás).

Ale niekedy tonaozaj ale naozaj nie je možné!!! Tie názory, povzbudenia k  LSNS a im hliadkám a následne nevraživé komentáre, názory, komenty, myšlienky k cigáňon a určitým skupinám obyvateľov.

Mňa to osobne bolí! A ospravedlňujem sa vám ak sme neboli schopní niečo spraviť.

Hned ako som dočítal jeden blog,  šiel som na FB stranku LSNS a hovoril som si, že to jednoducho nenechám a musím im to vysvetliť. Ale oni nevedia čim si tí ľudia prešli (keď to spievajú/vyznávajú v piesňach od Rytmusa a spol, prečo to neaplikujú na všetkých), nevedia kde vyrastali kto ich vychovával (takisto aj tí čo komentuju, úprimne mrzí ma to) ich to vôbec ani nenapadne sa nad tým zamýšlať (pooomóc školstvo) pozrime sa aj z druhej strany na ľudí.

… Ja neviem príde mi to tak zbytočné to tu písať lebo viem, že N-ko čítajú ľudia s určítým vzdelaním, demokratickými názormi kde rešpekt hrá dôležitú úlohu.

Tak preto, prosím a zároveň žiadam, aby sme robili niečo, každý jeden, v prvom rade začnime niečo robiť, držme pokope, buďme silný a postavme sa za ľudí ktorí niečo robia, len s tým že sa postavíte za toho človeka, keď niekto iný bude sa snažiť robit správnu vec. Skutkami ktoré vedu k láske, pokoji, spravodlivosti a radosti!

Uvedomil som si, že zbytočne budem komentovať (nechám ich nech si žiju čo chcú) ale budem sa snažiť robiť čo môžem, nie na silu ale prirodzene a verím, že raz sa bude táto skupina nevraživých ľudí len a len zmenšovať.

Pridajte sa, spravme niečo, keď budete mať možnosť neostante ticho, nehybne!

Spravme krok k ľuďom z nášho uzatvoreného sveta kde máme kontrolu a cítime sa konfortne aby sa nám tu žilo lepšie!

David

Teraz najčítanejšie

David Balla

David je analytik v zdravotníctve, ktorý sa vrátil zo zahraničia aby zlepšoval prostredie v ktorom vyrastal. Má skúsenosti z ministerstva zdravotníctva, kde mal na starosti napr. obstarávanie lôžok, porovnávanie efektivity poskytovateľov zdr. starostlivosti. Dnes dokončuje projekty na ministerstve, rozbieha analýzy v onkológii a odborne podporuje zdravotnícky tím OĽaNO. Venuje sa dobrovoľníctvu a okrem iného založil 2 weby, GetOutside podporujúci mladých k štúdiu v zahraničí a Horami dolami, kde sa prezentujú tie najlepšie lokality na Slovensku.