Denník N

Zlatý fond slovenských internetov 1: Hitler bol mierotvorca a iné

Do éteru v poslednom čase prenikli správy o militantných skupinách na Slovensku. V rámci prvého dielu prechádzok po obskúrnych častiach slovenského internetu, vám ukážem jedno z nich, z trochu inej perspektívy.

Slovenskými brancami sa na svojom blogu zaoberal Radoslav Bránik, následne o nich vyšiel článok aj na denníku n. Jedno z ďalších takýchto nacionalistických (v tomto prípade pomerne otvorene neonacistických) militantných zoskupení sa volá „Akčná skupina Vzdor Kysuce“.

vzdor

Narozdiel od množstva iných skupín podobného ladenia sa Vzdor Kysuce, spolu s jedným zo svojich prominentných členov, Mariánom Magátom, s radosťou prezentuje na Facebooku. Vďaka tomu máme jedinečnú možnosť vidieť mentálne pochody ľudí, čo sú ochotní „brániť vlasť“ so zbraňou v ruke.
Nebudem vám teda dlhšie opisovať túto skupinu, a nechám ich nech sa prezentujú sami:

magat_hitler


Vzdor Kysuce bojuje proti NWO. Biozáhradkou.

VzdorNWO


Albert Einstein zničil mulikultúrou bielu rasu. Toto nie je fanfiction.

Marxizmus_einstein


Aj Marián Magát si všimol isté analógie medzi Putinom a Hitlerom. Akurát, pre neho sú obaja pozitívnymi postavami.

putin_hitler


A to že sme na Slovensku geneticky 8000 rokov, a teda sme najstarší národ ste vedeli?

8000rokov


Mimo výborného konceptu „najvissej (sic!) inteligencie na jedinca“, ma baví aj prechod od toho, že belosi sú najinteligentnejší, až po to, že sú iba „hlupy nastroj v rukach intriganov a blaznov“ (čítaj – židov)MagatZuckerberg je žid, a preto je Facebook vo farbách Izraelskej vlajky. Mimo toho niečo o IQ, a keďže v komentároch u Magáta sa nájdu rôzne skvosty, tak vpravo je priložený bonus v podobe vyvracania zločinov Stalinizmu.

magat_fb_stalin


Vzdor Kysuce sa bude vedieť biť tak dobre, ako jednotky v Severnej Kórei.

Vzdor_Korea


Ako ste si už množno všimli, Magát je skúsený genetik. „No miesanie ras povazujem za uplnu degradaciu hodnot nasich predkov, pretoze geny su ta vec, ktora vybudovala civilizacie, vybudovala umenie, Architekturu a rozne ine veci.“ 

Magat_geny


Desiatky budhistických mníchov brániaci Berlín, Hitlerove Nemecko ako azyl pre všetky rasy, Magát prekladajúci Mein Kampf, Hitlerova láska k čechom a slovákom, Germáni sú genetickí slovania, a na záver Magát o svojom čistom rodokmeni celé tri generácie dozadu.

MagatMnisi


Magátove riešenie na to ako „skutočných Slovákov oddeliť od buriny, hnoja a podľudí!“ je tak trochu, ehm, svojský.

o_referende


Marián Magát našiel aj Moniku Flašíkovú-Beňovú.
Inak, vzhľadom na to že aj ona dokáže produkovať jedinečné skvosty na svojom Facebooku, aj keď úplne inej úrovne, niečo z archívu ukážem nabudúce.

magatbenova

 

A ešte bonus na záver:

magat_šach

 //Edit: K blogu sa vyjadril už aj Marián Magát:
oMne

 

Teraz najčítanejšie