Denník N

Výzva predsedovi BBSK Marianovi Kotlebovi

Marian Kotleba dnes vyzval Róberta Fica na verejnú diskusiu o tom, čo spravil v BBSK odkedy je županom. Veľmi dobre si však uvedomuje, že Róbert Fico s ním verejne diskutovať nepôjde. Keďže nám však pán Kotleba chce povedať, čo urobil pre ľudí v BBSK, rozhodol som sa ho ako občan formou otvoreného listu vyzvať na verejnú diskusiu, kde si môžeme porovnať jeho tvrdenia s faktami.

Vážený pán predseda BBSK a predseda strany Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko Marian Kotleba,

dnes, 30. januára 2017 ste na svojej facebookovej fanpage zverejnili video, v ktorom vyzývate na verejnú diskusiu predsedu vlády Slovenskej republiky, pána Róberta Fica. Reagovali ste tak na jeho kritiku, keď sa vyjadril, že vaše zvolenie za predsedu BBSK bol len experiment a že v BBSK sa prakticky nič neurobilo. Musím sa vám priznať, že ja som ten posledný, ktorý by chcel pána Róberta Fica nejakým spôsobom brániť. Práve naopak, dlhodobo som jeho veľkým kritikom a nikdy som stranu SMER-SD nevolil.

Rovnako si však myslím, že je dôležité, aby všetci politici hovorili pravdu a nezavádzali občanov. Preto by som vám rád pripomenul, že ešte v júli roku 2016 sme vám spolu s mojim kolegom z OZ Rastúca poslali otvorený list ohľadom stavu kľúčových cestných komunikácií v okrese Revúca (https://dennikn.sk/blog/otvoreny-list-predsedovi-bbsk/). Tieto cestné komunikácie má v správe BBSK a sú naozaj v havarijnom stave. Cieľom nášho listu bolo hľadať riešenie ako tieto cestné komunikácie opraviť a zlepšiť tak život občanom v okrese Revúca. Do dnešného dňa ste však na náš otvorený list neodpovedali, čo nás úprimne mrzí.

Práve preto som dnes zostal naozaj prekvapený, keď som si pozrel vaše video na sociálnej sieti. Na jednej strane vyzývate pána Róberta Fica na verejnú diskusiu a posielate mu listy, no na strane druhej v BBSK podobné výzvy a listy od občanov ignorujete. Dobrý politik by mal vedieť komunikovať so všetkými občanmi a nielen s tými, ktorí s ním vo všetkom súhlasia.

Preto si Vás, formou tohto blogu ako občan Slovenskej republiky dovoľujem vyzvať na verejnú diskusiu pred očami občanov Slovenskej republiky o tom, čo sa v BBSK spravilo za vášho vedenia. Verím, že nebudete mať problém prijať túto výzvu a vybaviť priestor na živé vysielanie. Ak by sa tak z nejakých dôvodov nestalo, pokúsim sa vybaviť priestor na diskusiu ja.

Ak by sa k Vám náhodou tento list nedostal, posielam vám ho aj na adresu BBSK. Teším sa na verejnú diskusiu s vami.

S pozdravom

Martin Kvetko

Teraz najčítanejšie

Martin Kvetko

mladý človek, ktorému záleží na budúcnosti Slovenska