Denník N

Slovenskí občania nie sú všetci tak sprostí ako 200 000 kotlebovoličov.

Už je to viac ako jeden rok, čo som uverejnil môj blog s rovnomenným názvom. Teraz už snáď každý, kto má aspoň štipku zdravého sedliackeho rozumu musel pochopiť, že FAŠISTICKÝ BASTARD Marián Kotleba je iba Ficov “PARLAMENTNÝ TRÓJSKY KôŇ”.
Tu je môj pôvodný článok, hyperlink nájdete na konci.

Scenár, ktorý som avizoval sa naplňuje. Lídri politických strán obhajujú svoju koaličnú dohodu v duchu SMERáckeho sloganu „CHRÁNIME SLOVENSKO“ pred nárastom extrémizmu v zosobnení fašistu Mariána Kotlebu, o ktorom je už niekoľko dní známe, že je Ficovým parlamentným „trójskym koňom“. Igor Matovič na to prišiel v sobotu večer 12.3.2016 spolu s faktom, že Danko, Bugár a Zrado Procházka mali vopred dohodnutý scenár zostavenia „zlepenca“ – VLÁDY NÁRODNEJ ZRADY.

igor-matovic

Béla Bugár: „Otázka stojí tak, že či dokážeme udržať demokratický systém v tejto krajine, či dokážeme udržať proeurópské a proatlantické smerovanie Slovenska. Alebo pripustíme predčasné voľby, ktoré posilnia chaos, extrémistov, nenávisť a nesystémové prvky na našej politickej scéne.“

Pre úplnosť ešte raz prikladám moju marketingovú analýzu volebného úspechu fašistu Mariána Kotlebu zo dňa 11.3.2016:

FAŠISTICKÝ BASTARD MARIÁN KOTLEBA AKO BOĽŠEVICKÝ KOLABORANT.

Zbytočne sa média vzrušujú nad volebným úspechom FAŠISTICKÉHO BASTARDA Mariána Kotlebu.
Marián Kotleba je FAŠISTICKÝ BASTARD, ale predstavuje pre našu zatiaľ ako tak demokratickú spoločnosť iba minimálne riziko, keďže jeho strana vedome kolaboruje s BOĽŠEVIKOM.
Jeho volebný úspech je iba priehľadným marketingovým ťahom BOĽŠEVIKA a média (niektoré aj zámerne) vrátane „kotlebovoličov hlúpučkých somárikov“ mu jeho návnadu zožrali aj s navijákom.

Uvádzam niekoľko jednoznačných argumentov:

 1. BOĽŠEVIK veľmi dobre vedel o dlhodobých vysokých preferenciách strany ĽSNS, ale zámerne ich v predvolebných prieskumoch vôbec neuvádzal.
  https://www.youtube.com/watch?v=DuiDolPijxI2.     BOĽŠEVIK veľmi dobre vedel, že ĽSNS je strana FAŠISTICKÝCH BASTARDOV, ale stranu zámerne nerozpustil.
  http://www.topky.sk/cl/100535/1533407/Ciznar-uz-riesi-Kotlebovu-stranu–…

  3.     BOĽŠEVIK zariadil, aby im zatiaľ neznáma profesionálna reklamná marketingová agentúra pomohla so sofistikovanou predvolebnou kampaňou.

 • Zmenili imidž na predvolebných letáčikoch.
 • Zmiernili rétoriku, aj keď tí FAŠISTICKÍ BASTARDI nevedia ani poriadne čítať, mali všetko na papieriku presne napísane, takže sa nakoniec nejako na tých mítingoch vykoktali.
 • Stanovy im taktiež právnici upravili.
 1. Všimnite si aj veľmi zaujímavú zmenu imidžu pána Andreja Medveckého, kandidát č. 9 ĽSNS. Ešte aj trošku pribrať musel, aby vyzeral ako sladučký cukríček na predvolebných letáčikoch. Zmena imidžu podľa jasných pokynov imagemakerov. Pôvodne drsný chlapci na predvolebných letáčikoch vymenili aj zelené trička za slušivé košieľôčky, niektorí aj s kravatami, aby vyzerali ako sladké cukríčky.

  obr-02

 1. To že bol Andrej Medvecký právoplatne odsúdený a bol navyše obžalovaný zo spáchania ďalšieho trestného činu BOĽŠEVIKA pred voľbami vôbec nezaujímalo.6.     Na FB sa tiež len tak hemžilo virtuálnymi podporovateľmi FAŠISTICKÉHO BASTARDA Mariána Kotlebu, ktorí sofistikovane veľmi zmierlivou rétorikou z…..ili mladých naivných „kotlebovoličov hlúpučkých somárikov“.

  BOĽŠEVIK si asi myslí, že sme všetci padlí na hlavu.
  BOĽŠEVIK je extrémista, ktorý sa neváha v boji proti spoločnému nepriateľovi spojiť aj s FAŠISTICKÝMI BASTARDMI.
  FAŠISTICKÉHO BASTARDA Mariána Kotlebu zvolilo stádo hlúpučkých BOĽŠEVIKOM ľahko zmanipulovateľných somárikov.

marianko

Opakujem volebný úspech FAŠISTICKÉHO BASTARDA Mariána Kotlebu je priehľadným marketingovým ťahom BOĽŠEVIKA a média (niektoré aj zámerne) vrátene „kotlebovoličov hlúpučkých somárikov“ mu jeho návnadu zožrali aj s navijákom.
Aj keď voľby nedopadli podľa očakávaní BOĽŠEVIKA a väčšinová koalícia mala byť v zložení SMER,  MOST Híd  a ev. aj SIEŤ, nová vláda bude zostavená presne v duchu sloganu „CHRÁNIME SLOVENSKO“ v záujme „OCHRANY SLOVENSKA“ pred FAŠISTICKÝM BASTARDOM Mariánom Kotlebom a prekvapivým ďalším hráčom „mafiánom“ Borisom Kollárom, ktorý má podľa môjho názoru skutočne úprimný záujem zmeniť tzv. „oligarchický systém“.

Úprimná vôľa zmeniť doterajší „oligarchický systém“ má stále vo vedení politických strán iba menšinovú podporu. Ten sa zmení veľmi ťažko a môj skromný odhad zloženia budúcej väčšinovej vládnej koalície znie: SMER-SD, SNS, MOST-HÍD a SIEŤ s tichou podporou kolaborujúcich FAŠISTICKÝCH BASTARDOV.

Teraz najčítanejšie

Ján Pancák

Veterinárny lekár, vášnivý snívajúci cyklista, ktorý najradšej píše o svojich cyklopotulkových zážitkoch.