Slovenská sánkarka Katarína Šimoňáková obsadila v Pjongčangu 24. miesto.

V záverečnom 4. kole sa predstavilo iba 20 najlepších, pozíciu líderky si udržala obhajkyňa zlata zo ZOH 2014, Nemka Natalie Geisenbergerová.

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na editori@dennikn.sk.

Najnovšie z témy: Zimné olympijské hry 2018

Nemeckí hokejisti zvíťazili v kvalifikačnom zápase na olympiáde nad Švajčiarskom 2:1 po predĺžení a postúpili do štvrťfinále. V ňom sa stretnú v stredu so Švédskom. (tasr)

Fínski hokejisti zdolali Kórejskú republiku 5:2 a postúpili do štvrťfinále. V ňom sa stretnú s Kanaďanmi. Tento výsledok znamená, že Kórejská republika skončila na olympijskom turnaji na poslednom – 12. mieste, 11. priečku obsadili Slováci. (tasr)

Nemecký reprezentant v severskej kombinácii Johannes Rydzek získal zlatú medailu v individuálnych pretekoch so skokmi na veľkom mostíku. Nemeckú dominanciu potvrdil druhý Fabian Riessle a bronzový Eric Frenzel. (tasr)