Dominika Cibulková vypadla v 2. kole turnaja WTA v Dauhe, keď prehrala s Caroline Garciovou z Francúzska 3:6, 7:6 a 0:6. Magdaléna Rybáriková už predtým uspela v súboji držiteľkou voľnej karty Fatmou Al Nabhaniovou z Ománu 6:3 a 6:1. (tasr)

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na.

Najnovšie z kategórie: Šport

Výsledky La Ligy: Celta Vigo remizovala v 1. kole španielskej ligy s Espanyolom Barcelona 1:1. V domácom drese odohral celý duel Stanislav Lobotka, Róbert Mazáň sedel na lavičke náhradníkov.

Neapol v 1. kole Serie A otočil zápas s Laziom a zaznamenal víťazstvo 2:1. Na gól Immobileho odpovedali Milik a Insigne. Hamšík hral do 70. minúty. (tasr)

Juventus v úvodnom kole Serie A porazil Chievo Verona 3:2. O víťazstve turínskeho klubu rozhodol v 93. minúte Bernardeschi. V drese Juventusu debutoval Cristiano Ronaldo, odohral celý zápas, strelecky sa nepresadil.