V prvom zápase osemfinále LM remizoval Juventus s Tottenhamom 2:2. Domáci po zásahoch Higuaína viedli už 2:0, no Spurs dokázali vyrovnať gólmi Kanea a Eriksena. Manchester City zvíťazil v Bazileji jasne 4:0.

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na.

Najnovšie z témy:

Crvena Zvezda Belehrad vyhráva v Trnave 2:1, v 8. minúte predĺženia sa presadil Radonjič. Ak chce Trnava postúpiť, musí streliť dva góly. V prípade remízy 2:2 by postúpili do play-off Ligy majstrov hostia vďaka väčšiemu počtu strelených gólov na ihrisku súpera.

Zápas Trnava – Crvena Zvezda sa v riadnom hracom čase skončil 1:1 a nasleduje predĺženie, keďže rovnakým výsledkom sa skončil aj prvý zápas 3. predkola Ligy majstrov pred týždňom v Belehrade.

Začiatkom 82. minúty mohla ísť Trnava do vedenia, keď Stopér Savič podcenil prihrávku na Bakoša, útočníka Trnavy však vychytal brankár Borjan.

Koncom 67. minúty sa Crvena Zvezda mohla v Trnave dostať do vedenia 2:1, keď sa k strele zvnútra šestnástky dostal Radonjič, Chudý však loptu vyrazil a dorážka Stojilkoviča skončila na žrdi.