Štart 1. kola slalomu žien opäť presunuli, preteky by sa mali začať o 3:45 SEČ

. Druhé kolo sa začne o 6:45. Petra Vlhová bude štartovať ako prvá, Veronika Velez-Zuzulová pôjde na trať deviata. Zo Sloveniek štartujú aj Barbara Kantorová (54) a Soňa Moravčíková (55).

Prvá desiatka na štartovej listine 1. kola.
Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na editori@dennikn.sk.

Vo finále olympijského ženského hokejového turnaja sa stretnú Američanky s Kanaďankami. USA zdolali Fínsko 5:0, rovnako Kanaďanky prešli cez Rusky. Finálový súboj je na programe vo štvrtok o 5.10.

Nórski skokani na lyžiach získali na olympiáde v Pjongčangu zlato v súťaži družstiev na veľkom mostíku. Striebro si vybojovali Nemci, obhajcovia zlata zo ZOH 2014 v Soči zaostali za Nórmi o 22,8 bodov. Bronz ide do Poľska. (tasr)

Najsledovanejším podujatím z olympiády bol zatiaľ hokej medzi Slovenskom a Slovinskom, ktorý si pozrelo 1,010 milióna ľudí v cieľovej skupine 12. Zlaté víkendové preteky Anastasie Kuzminovej sledovalo 731-tisíc divákov.