Zdeno Chára prispel v NHL gólom k víťazstvu Bostonu 5:2 nad Calgary

a zaznamenal šiesty presný zásah v sezóne. Marek Hrivík sa nezmestil do zostavy Flames.

V ďalšom stretnutí Detroit so slovenským útočníkom Tomášom Tatarom zdolal doma Anaheim tesne 2:1.

Los Angeles Kings ešte v zostave s Mariánom Gáboríkom neuspeli na ľade Caroliny a prehrali 3:7. Hetrikom sa na suverénnej výhre Hurricanes podieľal obranca Justin Faulk.

Hráči New Yorku Islanders podľahli Columbusu 1:4. V domácej bránke odchytal celý zápas Jaroslav Halák, ktorý čelil až 51 súperovým strelám.

Buffalo si poradilo s Tampou Bay 5:3, hosťom pre zranenie nohy stále chýba slovenský brankár Peter Budaj.

Winnipeg otočil domáci duel s Washingtonom a zvíťazil 4:3 po predĺžení. Slovenský útočník  Marko Daňo sledoval zápas ako zdravý náhradník z tribúny.