Podľa informácií z Pjongčangu nie je vylúčené ani presunutie hokejového zápasu Slovenska s Olympijskými športovcami z Ruska. Dôvodom je silný nárazový vietor, pre ktorý organizačný výbor zakázal pohyb ľudí v Olympijskom parku. O ďalšom vývoji budú organizátori informovať.

Prudké nárazy vetra komplikovali situáciu aj v mediálnej dedine, kde na jednom zo vstupov rozbil prístupový bezpečnostný skener a povetrím lietala hlina.

Problémy sa nevyhli ani obchodu so suvenírmi, vietor poškodil jeho strop. Improvizovaný obchod je rovnako ako tlačové centrá skonštruovaný iba z oceľových rúr a celtoviny.(tasr)

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na.

Najnovšie z témy:

Olympijské hry v Pjongčangu sa skončili záverečným ceremoniálom. Hry oficiálne uzavrel prezident Medzinárodného olympijského výboru Thomas Bach, ktorý na koniec slávnosti vyhlásil: „Zimné olympijské hry v Pjongčangu sú ukončené.“ (tasr)

Foto – TASR/AP

Slovenský futbalový reprezentant Milan Škriniar je so štyrmi gólmi najlepším strelcom Serie A spomedzi obrancov. Presadil sa v sobotňajšom zápase, v ktorom jeho Inter zdolal Benevento 2:0. (tasr)

Najčítanejšie

| |