Futbalisti Realu Madrid zvíťazili v úvodnom osemifinále Ligy majstrov nad PSG 3:1 aj vďaka dvom gólom Ronalda. V druhom súboji Liverpool zdolal FC Porto na jeho ihrisku 5:0, hetrik strelil Sadio Mane.

Ronaldo oslavuje víťazný gól. Foto – ap

Odvety sú na programe 6. marca.

Liga majstrov – 1. zápasy osemfinále:

Real Madrid – Paríž Saint-Germain 3:1 (1:1)

• Góly: 45. a 83. Ronaldo (prvý z 11 m), 86. Marcelo – 33. Rabiot. Rozhodoval: Rocchi (Tal.), ŽK: Isco, Nacho – Neymar, Lo Celso, Rabiot, Meunier
  • Real: Navas – Nacho, Varane, Ramos, Marcelo – Modrič, Kroos, Casemiro (79. Vazquez) – Isco (79. Asensio), Benzema (68. Bale), Ronaldo
  • PSG: Areola – Alves, Marquinhos, Kimpembe, Berchiche – Verratti, Lo Celso (84. Draxler), Rabiot – Mbappe, Cavani (66. Meunier), Neymar

FC Porto – FC Liverpool 0:5 (0:2)

• Góly: 25., 53. a 85. Mane, 29. Salah, 70. Firmino. Rozhodoval: Orsato (Tal.), bez kariet
  • Porto: Jose Sa – Pereira, Reyes, Marcano, Telles – Sergio Oliveira, Herrera – Marega, Otavio (46. Corona), Brahimi (62. Majeed) – Soares (74. Paciencia)
  • Liverpool: Karius – Alexander-Arnold (79. Gomez), Lovren, Van Dijk, Robertson – Milner, Henderson (75. Matip), Wijnaldum – Salah, Firmino (80. Ings), Mane

(tasr)

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na.

Najnovšie z kategórie: Šport

Výsledky La Ligy: Celta Vigo remizovala v 1. kole španielskej ligy s Espanyolom Barcelona 1:1. V domácom drese odohral celý duel Stanislav Lobotka, Róbert Mazáň sedel na lavičke náhradníkov.

Neapol v 1. kole Serie A otočil zápas s Laziom a zaznamenal víťazstvo 2:1. Na gól Immobileho odpovedali Milik a Insigne. Hamšík hral do 70. minúty. (tasr)

Juventus v úvodnom kole Serie A porazil Chievo Verona 3:2. O víťazstve turínskeho klubu rozhodol v 93. minúte Bernardeschi. V drese Juventusu debutoval Cristiano Ronaldo, odohral celý zápas, strelecky sa nepresadil.