V hre je podľa Andreja Hrnčiara (Most-Híd) stále aj rekonštrukcia vlády. „My budeme hovoriť o predčasných voľbách, na ktoré však nemáme hlasy. Budeme sa snažiť nájsť 90 hlasov, ak sa však nenájdu, mohlo by prísť aj k zásadnej rekonštrukcii vlády.“

Most-Híd oddnes rokuje s SNS, Gábor Gál nepovedal, dokedy dostali koaličné strany Smer a SNS termín na dohodu o predčasných voľbách.

Najideálnejšie riešenie sú podľa Hrnčiara predčasné voľby, za ktoré budú hlasovať. „Uvidíme však, čo sa tento týždeň ešte udeje.“

Hrnčiar tvrdí, že zatiaľ nikto z ministrov Mosta neodchádza a vláda funguje ako doteraz.

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na.

Najnovšie z témy:

Kiska pomenoval tri veci, ktoré treba zmeniť v poľnohospodárstve: právo má platiť aj na vidieku, treba usporiadať vzťahy k pozemkom a zamedziť špekuláciám a dávať peniaze tým, ktorí to potrebujú. „Chcem rázne konať, pretože situácia v poľnohospodárstve nie je dobrá,“ povedal v RTVS.

Pellegrini v RTVS povedal, že sa chce v blízkej dobe informovať, či je pri vyšetrovaní vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej všetko v poriadku „po technickej stránke“. Do začiatku prázdnin sa preto plánuje stretnúť s novým policajným prezidentom a prokurátormi.

Najčítanejšie

| |