Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na editori@dennikn.sk.

Najnovšie správy

Detská lekárka: Deti, ktoré rodičia nechcú očkovať, neberieme. „V prípade, že sa chce prihlásiť mimorajónny pacient, ktorý odmieta očkovanie, vysvetlíme mu, že v našej ambulancii očkovanie odporúčame, aby si vyhľadal takého ambulantného lekára, ktorý toto jeho rozhodnutie akceptuje,“ hovorí Mária Fedorová.

Foto N – Vladimír Šimíček

Štát sa chystá otvoriť trh s ponukou hazardných hier na internete, na ktorých prevádzkovanie má teraz monopol Tipos. Ministerstvo financií si od zmeny sľubuje vybrať viac peňazí na poplatkoch či nových povoleniach. (čtk)

Andrej Danko pre SITA povedal, že je absolventom Univerzity Komenského v Bratislave a má riadne ukončené doktorandské štúdium. O jeho nedostupnej rigoróznej práci, ktorej úspešná obhajoba končí titulom JUDr., sa však správa agentúry nezmieňuje. „Uráža ma pošpiňovanie mena Denníkom N. Ich problém je, že zacítili možnosť mojej kandidatúry na prezidenta. Mesiac mi robia peklo zo života,“ vyhlásil.

OĽaNO: Ak Danko nevyvráti podozrenia pri svojom titule, nemá morálne právo zotrvať na poste predsedu Národnej rady. Hnutie ho vyzýva, aby čím skôr zverejnil svoju rigoróznu prácu a tiež názov školy, na ktorej získal titul JUDr.

Najčítanejšie

| |