Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na editori@dennikn.sk.

Najnovšie z kategórie: Slovensko, Svet

Detská lekárka: Deti, ktoré rodičia nechcú očkovať, neberieme. „V prípade, že sa chce prihlásiť mimorajónny pacient, ktorý odmieta očkovanie, vysvetlíme mu, že v našej ambulancii očkovanie odporúčame, aby si vyhľadal takého ambulantného lekára, ktorý toto jeho rozhodnutie akceptuje,“ hovorí Mária Fedorová.

Foto N – Vladimír Šimíček

Andrej Danko pre SITA povedal, že je absolventom Univerzity Komenského v Bratislave a má riadne ukončené doktorandské štúdium. O jeho nedostupnej rigoróznej práci, ktorej úspešná obhajoba končí titulom JUDr., sa však správa agentúry nezmieňuje. „Uráža ma pošpiňovanie mena Denníkom N. Ich problém je, že zacítili možnosť mojej kandidatúry na prezidenta. Mesiac mi robia peklo zo života,“ vyhlásil.

OĽaNO: Ak Danko nevyvráti podozrenia pri svojom titule, nemá morálne právo zotrvať na poste predsedu Národnej rady. Hnutie ho vyzýva, aby čím skôr zverejnil svoju rigoróznu prácu a tiež názov školy, na ktorej získal titul JUDr.

V roku 2018 sa prvýkrát v štátnej jedálni môžu plnohodnotne stravovať aj vegáni. Vegánske jedlá sa nachádzajú každý deň v ponuke zariadenia Venza na najväčších internátnych domovoch Mlyny UK v Bratislave. (tasr)

Foto – TASR

Najčítanejšie

| |