Pavla Holcová hovorí, že ak by nevydala NAKA svoj mobil, hrozili jej pokutou až 1650 eur. Nesúhlasí s tým, že im ho vydala dobrovoľne. „Vysvetľovala som im, že som s Jánom spolupracovala iba na kauzách, ktoré mali medzinárodný rozmer.“

Holcová vyšetrovateľovi povedala, že „o slovenských podvodoch na DPH a väzbách na vplyvných slovenských podnikateľov na politické špičky detaily nemám. Vyšetrovateľ mi to odmietol veriť a otázky stále dokola opakoval“. (investigace)

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na.

Najnovšie z témy:

Organizácia Reportéri bez hraníc je znepokojená situáciou na Slovensku šesť mesiacov po vražde novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Vyšetrovanie dvojnásobnej vraždy „sa zastavilo“ a na sľuby o ochrane novinárov sa zabudlo. „Potrebovali by sme zázrak, aby sme pri vyšetrovaní dospeli k úspešným záverom,“ píše sa v stanovisku. (tasr)

Špeciálna prokuratúra bude v septembri informovať o výsledkoch vyšetrovania vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Kuciakova kolegyňa Pavla Holcová dnes napísala, že vražda sa podľa nej nikdy neobjasní. (tasr, n)

Najčítanejšie

| |