NAKA potvrdila, že svedka v kauze Moniky Jankovskej Michala Vidu včera obvinila z krátenia dane a dnes ho zadržala. „Obvinená osoba bola zadržaná ako obvinená z dôvodov, že je dôvodná obava, že bude pôsobiť na svedkov vo svojej trestnej veci,“ napísalo policajné prezídium.

„Po vykonaní všetkých potrebných procesných úkonov, ktoré dnes prebiehajú, a to výsluch svedkov a obvinenej osoby, vyšetrovateľ rozhodne, či aj naďalej trvajú dôvody väzby alebo tieto už po vykonaní procesných úkonov odpadli a obvinená osoba bude prepustená zo zadržania,“ dodalo policajné prezídium.

Viac k téme: Polícia zadržala Ondreja Janíčka, ktorý verejne svedčil o korupcii štátnej tajomníčky Moniky Jankovskej zo Smeru

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na.

Najnovšie z témy: ,

Kiska pomenoval tri veci, ktoré treba zmeniť v poľnohospodárstve: právo má platiť aj na vidieku, treba usporiadať vzťahy k pozemkom a zamedziť špekuláciám a dávať peniaze tým, ktorí to potrebujú. „Chcem rázne konať, pretože situácia v poľnohospodárstve nie je dobrá,“ povedal v RTVS.

Pellegrini v RTVS povedal, že sa chce v blízkej dobe informovať, či je pri vyšetrovaní vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej všetko v poriadku „po technickej stránke“. Do začiatku prázdnin sa preto plánuje stretnúť s novým policajným prezidentom a prokurátormi.

Najčítanejšie

| |