Generálny prokurátor to preskúma, povedal premiér Pellegrini na otázku o zhabaní mobilu českej investigatívnej reportérky Pavly Holcovej. „Stal sa otrasný incident na Malte pred niekoľkými mesiacmi, odohral sa otrasný útok na celú redakciu, a európske krajiny neboli schopné ochrániť novinárov.“

„Stalo sa to, bolo to strašné, dúfam, že skoro budeme mať výsledok vo vyšetrovaní. Nie som detailne informovaný o zhabaní mobilu českej investigatívnej novinárke, generálny prokurátor to preskúma,“ povedal Pellegrini na otázku o pokazenom imidži Slovenska po vražde Jána Kuciaka a nedávnom vzatí mobilu českej kolegyni Jána Kuciaka zo strany slovenskej polície, čo kritizovali medzinárodné novinárske organizácie aj slovenskí vydavatelia.

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na editori@dennikn.sk.

Najnovšie z témy:

Premiér Peter Pellegrini požiadal na stretnutí europoslancov, aby vedeli rozlíšiť vyjadrenia, ktoré majú už politický podtón, od vyjadrení, ktoré sú konštruktívne. Prezidenta Andreja Kisku opäť obvinil, že sa vyjadruje „absolútne negatívne“ a o Slovenskej republike hovorí len negatívne veci.

Najčítanejšie

| |