Amerického lyžiara Bodeho Millera postihla rodinná tragédia. Jeho 19-mesačná dcérka Emeline sa utopila v bazéne v južnej Kalifornii. Miller to oznámil na sociálnej sieti.

„Nikdy za milión rokov by sme si nepomysleli, že zažijeme takúto bolesť. Naše malé dievčatko žilo svoj krátky život naplno každý deň. Nikdy nezabudneme,“ napísal Miller.

Bode a jeho manželka Morgan sa v nedeľu zúčastnili na večierku, na ktorom 19-mesačná Emeline spadla do bazéna. Záchranári ju oživovali, zomrela v nemocnici. Emeline bola štvrtým Millerovým dieťaťom a druhým s manželkou Morgan, ktorá mu v máji 2015 porodila syna Nasha Millera a teraz čaká ich tretie dieťa. Okrem toho má Miller ešte dve deti s dvoma rôznymi ženami.

Pre 40-ročného Američana to nie je prvá rodinná tragédia. V roku 2013 jeho manželka prišla o nenarodené dieťa a v tom istom roku zomrel jeho brat Chelone. Toho našli mŕtveho v obytnom prívese. Neskôr sa ukázalo, že skonal na následky epileptického záchvatu.

Millerovej rodine vyjadrili sústrasť aj krajanky a lyžiarske kolegyne. „Je to pre mňa zničujúca správa. Vyjadrujem najhlbšiu sústrasť vám a vašej rodine,“ napísala na twitteri Lindsey Vonnová a pridala sa aj Julia Mancusová: „Toto sú správy, ktoré nikdy nechcete počuť. Posielam Bodemu a jeho rodine veľa lásky.“ (tasr, ap)

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na.

Najnovšie z kategórie: Šport

Chorvátskemu futbalistovi Strinićovi z AC Miláno objavili srdcovú poruchu, čaká ho pauza od futbalu. 31-ročný futbalista prišiel do Milána v lete zo Sampdorie Janov. (tasr)

Najčítanejšie

| |